Sergi Roberto: Porażka to dla nas sygnał ostrzegawczy

Łukasz Lewtak

17 sierpnia 2019, 00:04

Marca

10 komentarzy

Sergi Roberto był kolejnym piłkarzem Barcelony, który odpowiedział na pytania dziennikarzy po porażce z Athletikiem na San Mamés (0:1).

Mecz: Chcieliśmy rozpocząć sezon od zwycięstwa, ale tak się nie stało. Wiedzieliśmy, jaka jest trudność tego spotkania. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że rywale naciskają od początku do końca. Dziś zdobyli trzy punkty.

Środek pola: Przeciwnicy zostawiali wolnego stopera i chcieliśmy, żeby wychodził, grając piłką. Trzeba było wchodzić na połowę rywala. Nie wyszło nam tak, jak chcieliśmy.

Presezon: W presezonie graliśmy we trójkę w linii pomocy, ale dziś był pierwszy mecz ligowy i poziom trudności był inny. De Jong to wspaniały piłkarz, ale dopiero co przyszedł i musimy się zgrać. To był dla niego trudny mecz, ponieważ Raúl García podążał za nim przez cały czas. De Jong nie mógł mieć piłki i nie mogliśmy rozgrywać jej między sobą. Chcemy się poprawić i wygrać wszystkie spotkania.

Porażka: Dobrze nam zrobi, ponieważ to dla nas sygnał ostrzegawczy. To mówi nam, że będzie trudno. Trzeba doceniać zdobyte tytuły mistrzowskie. Chcemy ponownie wygrać ligę. Będziemy piąć się do góry.

 

 

 

 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

to skoro wiedzieli ze naciskaja to nie mogli sie przygotowac pod taka gre??? malo juz bylo sygnalow ostrzegawczych???? wam to nawet czerwone swiatlo nic nie mowi
« Powrót do wszystkich komentarzy