Carles Aleñá: Gdyby Neymar przeszedł do Realu Madryt, zabolałoby to nas

Radek Koc

11 sierpnia 2019, 02:56

Marca

9 komentarzy

Carles Aleñá spotkał się z przedstawicielami mediów po meczu z Napoli. Poza podsumowaniem samego spotkania, pomocnik odniósł się m.in. do powrotu Neymara i tematu zmiany numeru na koszulce.

Mecz z Napoli: Czułem się bardzo dobrze. Jestem zadowolony, ponieważ rozegranie dobrego meczu przed startem LaLigi było naprawdę ważną sprawą. Drużyna spisała się dobrze, a ja czułem się swobodnie. Łatwo się gra z Frenkiem, Sergim i całą resztą. Jesteśmy w dobrej formie i zwycięstwo na San Mamés w Bilbao będzie bardzo ważne. 

Osobisty cel: Chcę grać, aby stać się podstawowym zawodnikiem Barçy. Za mną pierwszy sezon adaptacji. Nie można zaprzeczać, że rywalizacja jest teraz ogromna. Wszystko będzie zależeć od mojej dyspozycji. Jestem przekonany, że to będzie świetny sezon dla mnie i dla całej ekipy. 

Sezon: Real Madryt to zawsze Real Madryt, choć nie zaczął tak dobrze jak Atlético. Zawsze jednak trzeba uważać na Królewskich. Ten sezon zapowiada się wspaniale. Po zeszłym pozostał nieprzyjemny posmak i chcemy dać radość naszym kibicom. Wierzymy, że wszystko pójdzie świetnie. 

Griezmann: To prawdziwy crack. Bardzo dobrze się przyjął w naszej szatni. Jest bardzo pracowity i skromny. Cieszę się z jego powodu. Bramki mają dla niego drugorzędne znaczenie. Pracuje na rzecz drużyny. Jesteśmy zadowoleni z jego przybycia, z tego, jak się zaadaptował. Tworzy dobrą atmosferę w szatni. 

Numer na koszulce: To zamknięty temat. Nie było problemów z włodarzami klubowymi. Być może popełniłem błąd, mówiąc o tym w mediach. Temat został jednak rozwiązany bardzo szybko. 

Neymar: Gdyby Neymar przeszedł do drużyny odwiecznego rywala, zabolałoby. Tym bardziej, że grał już tutaj w Barcelonie. Wierzymy, że przyjdzie do nas. To spektakularny piłkarz, jeden z najlepszych na świecie. To byłby dla nas wielki transfer i niewiarygodne zakończenie ruchów na rynku transferowym w tym oknie. Neymar jest jedyny w swoim rodzaju. Wszyscy stalibyśmy się lepsi dzięki niemu. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To już prawie pewne, ze do nas wróci

"Wierzymy, że przyjdzie do nas"
Coś dziwnie otwarcie się wszyscy wypowiadają :D

Świetny mecz Carlesa, na ten moment zdecydowanie bardziej gotowy na grę w pierwszej drużynie niż Puig.

Moim zdaniem Alena powinien pójść na wypozyczenie, bo będzie mu ciężko o minuty na boisku. Większy talent ma Ricki.

Dlatego mam nadzieję że przejdzie do tego Realu. To idealny klub dla najemników-sprzedawczyków. Neymar posiada wszelkie cechy pasujące do białych. Mamy bardzo mocny skład a ta primadonna ani razu oficjalnie nie powiedziała że chce odejść do Barcy. Pozew wycofał, wrócił do cules?

mam wrażenie że to co powiedział o Neymarze może coś znaczyć

Graj młody, Twoja gra może się podobać. :)