Clement Lenglet: Walka o tytuł mistrza Hiszpanii będzie cięższa z każdym rokiem

Radek Koc

11 sierpnia 2019, 02:39

Marca

3 komentarze

Clement Lenglet podzielił się spostrzeżeniami po zakończonym spotkaniu z Napoli. Francuz zapowiedział twardę walkę o wszystkie trofea i wyraził radość z bramki strzelonej przez Griezmanna. 

Wrażenia po meczu: Rozegraliśmy dobre spotkanie. Czy będę miał miejsce w podstawowym składzie? Zobaczymy w przyszłym tygodniu. W Barcelonie to jest bardzo trudne i trzeba rozegrać wiele spotkań. W ciągu całego sezonu mamy 60 meczów. Trzeba pracować na rzecz drużyny i być gotowym do walki. 

Poprzedni sezon: Jestem zadowolony, jeśli trener docenia moją dyspozycję. Teraz mamy jednak nowy sezon i trzeba pracować, aby zdobywać trofea. Wszyscy jesteśmy piłkarzami Barcelony. 

Griezmann: Wszyscy go dobrze znają. Ma wielką jakość piłkarską, może grać z pierwszej piłki albo na dwa podania, nadaje grze większej płynności... Jestem szczęśliwy, że zdobył swojego pierwszego gola. Miejmy nadzieję, że nadal będzie tak grać. 

Dembélé: Siedzi w nim trochę złości z powodu rozwoju wydarzeń w zeszłym sezonie. Chce udowodnić wszystkim, że jest w stanie rozegrać pełny sezon bez żadnej kontuzji. W czasie sezonu przygotowawczego pracował bardzo dobrze. 

Wzmocnienia Realu Madryt: Nie tylko Real się wzmocnił, Atlético również. Jest wiele klubów z bardzo dobrą kadrą. Jest wiele ekip, które dokonały dobrych transferów. Z każdym rokiem walka o tytuł mistrza Hiszpanii będzie coraz bardziej zażarta i będziemy musieli dobrze powalczyć, aby po raz kolejny zdobyć ten tytuł. 

Transfer Neymara: Trzeba o to zapytać ludzi, którzy zajmują się transferami. 

Umtiti i Todibo: Samu zapomniał już o urazie i pracuje każdego dnia, aby osiągnąć najwyższy poziom. Dla Todibo to pierwszy taki sezon przygotowawczy. Jest bardzo młody, ale na pewno otrzyma wiele minut gry. 

Liga Mistrzów: Kiedy przyszedłem do klubu w zeszłym roku, wszyscy mówili o Lidze Mistrzów. Damy z siebie wszystko. Najpierw trzeba się jednak dobrze przygotować. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdy Pique zszedł z murawy, wszedł Umti i grał z Lengletem na jednej linii, wyglądalo to niezle. Czyli jednak da radę ich obydwu wystawić, kwestia zgrania ale jest potencjał w tym.

Świetny mecz Clementa! Tak samo jak całej drużyny.

Kolejny dobry mecz, ciekawa będzie rywalizacja między nim a Umtitim.