Ostatni trening Barcelony w Stanach Zjednoczonych na imponującym Michigan Stadium

Dariusz Maruszczak

10 sierpnia 2019, 00:52

FCBarcelona.cat

1 komentarz

Zbliża się koniec tournée Barcelony po Stanach Zjednoczonych. Dziś piłkarze Ernesto Valverde odbyli ostatni trening na amerykańskiej ziemi.

Zawodnicy pracowali na imponującym Michigan Stadium, który może pomieścić 107 601 kibiców. W zajęciach na tym największym stadionie w Stanach Zjednoczonych uczestniczyli wszyscy gracze Blaugrany biorący udział w tournée. Na tym samym obiekcie zostanie rozegrany jutro mecz z Napoli, wieńczący pobyt Barcelony w Ameryce Północnej.

Kilka godzin wcześniej dodatkowy trening odbyli Philippe Coutinho, Arturo Vidal i Arthur, którzy najpóźniej wrócili do drużyny z wakacji. Dodatkowo ćwiczył z nimi również trzeci bramkarz Iñaki Peña.

Przed rozpoczęciem treningu kilku piłkarzy pierwszego zespołu przywitało się z zawodnikami Detroit Lions, lokalnej drużyny futbolu amerykańskiego. Ciekawsze rzeczy działy się jednak w innym miejscu, gdyż według doniesień hiszpańskich mediów Valverde przez około 10-15 minut rozmawiał z Erikiem Abidalem, Ramonem Planesem i Oscarem Grau. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Umtiti przypakowal