Reakcje piłkarzy Barçy po meczu z Napoli

Julia Cicha

8 sierpnia 2019, 18:00

9 komentarzy

FC Barcelona pokonała Napoli 2:1 w swoim pierwszym meczu w trakcie amerykańskiego tournée. Jak na tą wygraną zareagowali zawodnicy?

"Dobry mecz przeciwko Napoli ze zwycięstwem! Jedziemy dalej!" - napisał po spotkaniu Jean-Clair Todibo.

"Jedziemy dalej! Bardzo dziękuję, Miami. To dla was, skarby" - Ivan Rakitić jak zawsze zadedykował bramkę żonie i córkom.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Match day @fcbarcelona #barçaustour #miami

Post udostępniony przez Neto Murara (@netoomurara)

Gràcies afició de Miami per el vostre recolzament #miami

Post udostępniony przez Ousmane ???? (@o.dembele7)

Ousmane Dembélé podziękował kibicom w Miami za ich przyjęcie. Francuz ponownie zamieścił wiadomość po katalońsku, co znów spotkało się z uznaniem ze strony Sergiego Roberto.

Muy contento por mi debut con el @fcbarcelona . Primera toma de contacto con el equipo, lo mejor está por llegar #FORÇABARÇA

Post udostępniony przez Junior Firpo (@juniorfirpo3)

"Bardzo zadowolony z debiutu dla FC Barcelony. Pierwszy kontakt z zespołem, najlepsze wciąż przed nami" - taką wiadomością podzielił się najnowszy nabytek klubu Junior Firpo.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powiem szczerze, że mnie to ten Dembele zaimponował. Wielu już go skreśliło, a tu nagle chłopak zrozumiał gdzie jest, że szkoda stracić szansy i zaczął się rozwijać, walczyć o miejsce w składzie. Ciężko pracuje na treningach, uczy się języka i to Katalońskiego (co dla Francuza może być nawet ciut łatwiejsze, a dodatkowe punkty w Katalonii łapie :),
stara się, pokazuje że chce w wielu momentach meczu wziąć ciężar gry na siebie. Czasem nie do końca wychodzi, czasem robi nie to co trzeba, ale młody jest i niech się rozwija. Ja tam ufam, że ta przemiana wyjdzie wszystkim na plus.

Bardzo dobry mecz Todibo! Oby tak dalej, a szybko zapomnimy o niedoszłym De Ligcie

o co chodzi że wpis Dembele spotkał się z uznaniem Roberto ?