José Callejón: Ze względu na moją przeszłość mecz z Barceloną jest wyjątkowy

Julia Cicha

7 sierpnia 2019, 09:04

Marca

11 komentarzy

José Callejón, który gra obecnie w Napoli, ale wychował się w szkółce Realu Madryt, przyznał, że mecze z Barceloną będą dla niego wyjątkowe.

− Chcę zagrać z Barceloną. Ze względu na moją przeszłość to wyjątkowe spotkanie. Chodzi o mecz towarzyski, ale i tak jest on dla nas bardzo ważny. Dobrze zagraliśmy z Marsylią i Liverpoolem.

− Chcemy dotrzeć do końca sezonu z możliwością osiągnięcia czegoś wielkiego. Chcemy dać z siebie wszystko. Mamy nadzieję, że ten sezon będzie świetny.

− Serie A jest od kilku lat za innymi ligami, ale we Włoszech będzie coraz lepiej. Z przyjściem Cristiano coś się zmienia.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W Realu byl strasznym burakiem na boisku

Człowieku zejdź na ziemię co.on bredzi xD jaka przeszłość chyba epizod jak tysiące innym.zawodniokow

Kogo to obchodzi.. Podniecasz się zwykłym sparingiem, w którym może i coś ugracie a na koniec sezonu i tak Juve będzie po raz 1039488 mistrzem Włoch, a puchary europejskie będą należały do drużyn angielskich i hiszpańskich.. No fakt, plus Juve które nie ma z kim pograć w tej zje....j serie A i będą mogli się skupić na LM.

Maszyna załatwia transfery do klubu, rozwija Serie A...normalnie geniusz, miliarder, playboy, filantrop.