Oficjalnie: Patrick Kluivert nowym dyrektorem futbolu młodzieżowego!

Dariusz Maruszczak

25 lipca 2019, 14:58

FCBarcelona.cat

57 komentarzy

FC Barcelona potwierdziła dziś, że Patrick Kluivert wraca do katalońskiego klubu, gdzie został zatrudniony na stanowisku dyrektora futbolu młodzieżowego.

Holender podpisał dziś kontrakt do czerwca 2021 roku w biurach klubu przy obecności członków zarządu odpowiedzialnych za futbol młodzieżowy Silvio Eliasa i Xaviera Vilajoany. Przybycie Kluiverta ma oznaczać utratę kompetencji Pepa Segury w zakresie La Masii. Spekuluje się, że dotychczasowy menedżer generalny obszaru sportowego ma podać się do dymisji, a stanowiska utracą też Guillermo Amor i José Mari Bakero.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem wrócić do domu, i bardzo chcę zacząć ten nowy etap, w którym stawimy czoła wyzwaniu, żeby futbol Barcelony nadal był jednym z najlepszych na świecie. Ukształtowałem się w szkółce Ajaksu, która jest bardzo podobna do La Masii, i uważam, że mogę wiele wnieść do procesu szkolenia młodych piłkarzy Blaugrany – powiedział Kluivert.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Do klubu wraca gość dzięki któremu zacząłem kibicować FC Barcelonie.
Witaj w domu Patrick!
VeB!
Komentarz usunięty przez użytkownika

Moja przygoda zaczęła się trochę wcześniej bo od Romario. Ale uważam że Kluivert był jednym z najlepszych napastników. Jego bramki zdobywane głową to było mistrzostwo
« Powrót do wszystkich komentarzy