El Mundo: Urząd Skarbowy chce skonfiskować zaległą część premii Neymara

Julia Cicha

18 lipca 2019, 08:15

Marca, El Mundo

15 komentarzy

Hiszpański Urząd Skarbowy wciąż ściga Neymara. Niedawno pisaliśmy, że żąda on od zawodnika 35 milionów euro za nieprawidłowości podatkowe z czasów, gdy Brazylijczyk grał w Barcelonie. Teraz wg El Mundo zarządzono konfiskatę zaległej części premii Neymara.

Przypomnijmy, że Barça wypłaciła piłkarzowi jedynie część premii za przedłużenie kontraktu, ponieważ odszedł on po roku do PSG. Teraz Urząd Skarbowy przekazał Sądowi nr 15 w Barcelonie, że jeśli Barcelona wypłaci Neymarowi pozostałą część premii, zostanie ona skonfiskowana na poczet długu, jaki ma on u fiskusa. Wspomniana część premii to 26 milionów euro.

Sąd nr 15 ma niedługo przeprowadzić rozprawę, w której Josep Maria Bartomeu i Neymar zmierzą się ze sobą w sprawie wypłaty zaległej premii. Nie wiadomo, jak te wszystkie wydarzenia wpłyną na możliwy powrót zawodnika na Camp Nou.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Neymar. Człowiek od afer i aferek.

Nie dziękuję.

@Odesseiron ale pszeciesz magja

@Odesseiron a co za roznica, dla La Ramblii wazne ze pokiwa i strzeli gola

@barteq dokładnie. Nie rozumiem tych ludzi co chcą jego powrotu. To tak jakby żona Cie zdradziła, poszła do innego, zażądała w sądzie, że chce auto i mieszkanie a Tobie pozostawi stare babcine sztućce powojenne. A potem coś by jej nie wychodziło w życiu i chciała do Ciebie wrócić, a Ty po rękach całujesz i mówisz że w zasadzie to można jej to wybaczyć bo przecież taka piękna i ma te długie nogi, co to rzadko która ma. Frajerstwo i tyle

@Classik10 tak, tez to tak mniej wiecej widze:)

@Odesseiron Zawsze kiedy piszą coś o Neymarze to można liczyć na Twój komentarz :D

@Classik10 Tylko że ten "inny" dał za Twoją żonę tyle siana, że zwabiłeś na nie szczuplutką Franzuzkę i magiczną Brazylijkę. O pierwszej opowiadasz do dziś, że przebija Twoją eks...

@kaktus you made my day :D
« Powrót do wszystkich komentarzy