Adwokat Griezmanna: Atlético mówi co innego publicznie, a co innego prywatnie. Antoine jest bardzo rozczarowany

Łukasz Lewtak

13 lipca 2019, 16:30

L'Equipe/Sport

17 komentarzy

Adwokat Antoine'a Griezmanna Sevan Karian ujawnił w rozmowie z L'Equipe, że francuski napastnik jest bardzo rozczarowany postawą władz Atlético Madryt.

- Oczywiście Antoine jest bardzo rozczarowany zachowaniem Atlético i jego władz. W sprawie transferu działają oni ze zdumiewająco złą wolą. Publicznie przekazują coś innego, niż mówili prywatnie! - zaznaczył Sevan Karian.

- Niech władze Atlético Madryt robią to, co uznają za stosowne. My postąpimy tak samo, jeśli będzie to konieczne. Jednak w tym momencie dla Antoine'a liczy się tylko jedno - otwiera on nowy rozdział w swojej karierze i w ten weekend planuje świętować, odkrywając swój nowy dom - dodał adwokat Griezmanna.

Przypomnijmy, że w piątek Atlético Madryt wydało oficjalny komunikat, w którym domaga się od Barcelony 200, a nie 120 milionów euro:

Antoine Griezmann, za pośrednictwem swojego prawnika, zerwał jednostronnie umowę z Atlético Madryt po tym, jak FC Barcelona wpłaciła w imieniu swoim i piłkarza 120 milionów euro klauzuli w siedzibie LaLigi.

Atlético Madryt uważa, że kwota ta nie jest wystarczająca, ponieważ oczywiste jest, że piłkarz doszedł do porozumienia z FC Barceloną, zanim jego klauzula spadła z 200 do 120 milionów euro. Również przed tą zmianą ogłosił on, że odejdzie z klubu. Miało to miejsce 14 maja.

Atlético Madryt uważa, że zerwanie kontraktu nastąpiło przed zakończeniem minionego sezonu ze względu na fakty i działania zawodnika. Z tego powodu klub podjął odpowiednie środki, by bronić swoch praw oraz interesów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przynajmniej Realu nie robi takiego cyrku. Ciekawe co Atletico zrobi jak Felix nie da rady i nie kupią konkretnego obrońcy.

Śmiesne to atletico...

Antek mogl przejsc juz rok temu do Barcy i to za 20baniek mniej, ale jednak zostal by pomoc Atleti w dojsciu do finalu LM ktory byl na ich stadionie. Nie udalo sie. Teraz AM "dziekuje" mu w taki sposob.. przykre

AM się ośmiesza i to mocno!
Akurat Antek zachował się wobec nich fair, z wyprzedzeniem powiedział, że będzie chciał odejść.
Wiadomo, że 120 mln to promocja za takiego grajka i że było pewnym, że będzie mógł przebierać w ofertach, więc żenujące jest powoływanie się przez AM na tą deklarację.
Tak na prawdę powinni być mu wdzięczni, że wcześniej postanowił oznajmić co i jak - ciekawe co by powiedzieli, jakby się krył do końca jak Neymar parę lat temu u nas.

Od legendy do zdrajcy... Szkoda Antka że takie coś go spotkało, oby strzelił bramkę im i celebrował na Camp Nou

Podłe zachowanie Atlético

odpioerdzela mialo byc*

Niech Griezmann też się nie ośmiesza. Zrywając kontrakt jednostronnie myślał że się rozejdą w pokoju? Atletico jest tak samo rozczarowanie postawa Griezmanna jak on postawa klubu.

Aletico tylko się ośmiesza , boli ich ze odszedł od nich taki zawodnik za małe pieniądze (20% kwoty idzie do Sociedad)

To już się zaczyna robić śmieszne, co z tego że mówił, liczy się podpis i tyle i wpłacona kwota...