Barça rozbija Real Madryt w finale turnieju LaLiga Promises w Nowym Jorku

30 czerwca 2019, 20:54

19 komentarzy

Alevin A FC Barcelony wygrał międzynarodową edycję LaLiga Promises w Nowym Jorku, rozbijając w finale Real Madryt aż 6:1.

W niedzielę alevin A Barçy odniósł dwa imponujące zwycięstwa. Najpierw w półfinale nie dał szans Atlético, wygrywając 4:0, a następnie rozbił w decydującym spotkaniu Real Madryt. Podopieczni Marca Serry wzięli rewanż na Los Blancos, ponieważ dwa tygodnie temu przegrali z nimi w finale LaLiga Promises w Vila-Realu.

W spotkaniu finałowym w Nowym Jorku alevin A Barçy objął prowadzenie już w trzeciej minucie po delikatnym uderzeniu Landry'ego. Niedługo później na 2:0 podwyższył Xavi Castellanos. W ostatniej akcji pierwszej połowy nadzieję Realowi dał Aimar, jednak w drugiej części gry młodzi Katalończycy zdeklasowali rywali. Gola na 3:1 po pięknym strzale z rzutu wolnego zdobył Marc Bernal. Po tym ciosie Real już się załamał, a Barcelona nie zdejmowała nogi z gazu. Sylla podwyższył na 4:1, a na koniec dublet ustrzelił Shane Kluivert.

Młody Kluivert wypisz wymaluj tatuś. Nawet gesty po strzeleniu bramek identyczne xD

Kluivert jak ksero ojca :)

Mam nadzieję że będzie to miało jakieś przełożenie na przyszłość i zobaczymy kilku z nich w pierwszym zespole

czy ten z 8 to nie jest jeden z braci Żuk ?

Czyli tamto skromne 1:0 należy uznać za wypadek przy pracy, a nasi znawcy już wieszczyli załamanie się systemu szkolenia Blaugrany na rzecz Realu. No tak, przecież wyszła im jedna kontra....

Brawo młodzi! Szkoda, ze obecne szefostwo, w tym pionki w La Masii kompletnie nie maja pojecia o wykorzystaniu Waszego potencjalu. W rownej mierze czekam na zmiane trenera pierwszej druzyny, jak i calego zarzadu lacznie z prezydentem. Jesli wroci Neymar i przybedzie Griezmann staniemy sie mierdami bis. Nie jest to filozofia naszego klubu....

Ile oni tutaj mają lat, ktoś wie?

młodziki, uciekajcie z tego klubu póki czas, tutaj i tak nikt wam nie da poważnej szansy, jak odejdziecie to jest przynajmniej szansa ze was odkupią za 100 mln

Inwestować kasę i minuty w tych młodych zawodników, a nie zajmować się transferami jakiś gwiazdeczek typu Griezman