Antoine Griezmann: Być może za dwa tygodnie pojawią się informacje o mojej przyszłości

Julia Cicha

11 czerwca 2019, 23:57

Sport, Mundo Deportivo

61 komentarzy

Po meczu Francji z Andorą, o którym więcej przeczytać można tutaj, Antoine Griezmann ponownie krótko wypowiedział się o swojej przyszłości.

− Trzeba mieć trochę cierpliwości, jest jeszcze wcześnie. Jestem osobą najbardziej zainteresowaną tym, bo moja przyszłość stała się jasna. Nie jest to jednak odpowiedni moment, trzeba poczekać. Nie wiem, czy zostanę w lidze hiszpańskiej, być może za dwa tygodnie pojawią się jakieś informacje. Na pewno chcę dalej grać w piłkę i cieszyć się tym – powiedział napastnik.

Następnie Francuz powtarzał wypowiadane w ostatnich dniach kwestie, takie jak „wiem, co muszę poświęcić” oraz „wiem, gdzie będę grać w przyszłym sezonie”. Prawdopodobnie oznacza to, że Griezmann rzeczywiście czeka z ogłoszeniem decyzji do 1 lipca, kiedy to jego klauzula spadnie do 120 milionów euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

wszyscy tak narzekaja i go odpychają , wy oglądacie mecze Atletico ? Gość robi tyle dla zespołu że to się w głowie nie mieści , dosyć że zdobywa bramki , potrafi się ustawić na pewno lepszy techniczne od suareza , szybszy , a do tego lata po całym boisku i walczy o każdą piłkę , nie wymachując co chwile łapami do sędziego gdy piłka jest w grze i nie przewraca się o własne nogi . Ludzie potrzebujemy takich piłkarzy jeśli chcemy w końcu wygrać upragnioną lige mistrzów , wszyscy o tym De Ligcie , gdzie mamy obstawioną obrone na kilka lat, Umttit mistrz świata gdzie bardzo się do tego przyczynił , poprzedni sezon Umtiti nie do wygryzienia odbierał wszystko, z racji że miał kontuzje i musi wrócic do formy to chcecie go sprzedawać , nie wiem jakie trzeba mieć pojęcie o piłce zeby pisać takie rzeczy .. To Samo Legnet , gość czyscił wszystko razem z Pique wskoczył w buty Umtitiego i robił niesamowitą robote , a w decydujących meczach to nie on dał ciała tylko cała drużyna włącznie z trenerem ,a też chcecie go sprzedawać . Legnet i Umttit to jest para stoperów , pewnych stoperów na lata .. Rozejrzeć to Barca powinna się własnie za napastnikiem , gdy suarez zawodzi od razu ławka bez trzymania go za nazwisko i zmiennik dla Alby który tak harował cały sezon , że w najważniejszych meczach zabrakło mu już siły , jest okazja tanio wyrwać takiego kozaka jak Alex Telles , młody mógłby powoli wchodzić w buty Alby , to Barca rozgląda się za staruchem Filipe Luisem .. gdzie Telles by kosztował 35 milinów max i gdy barca się nie pospieszy zaraz go ktoś zgarnie.

@bernardFCB Ty masz pojęcie o piłce jak piszesz nazwisko źle dwa razy.... Lenglet się nazywa piłkarz Barcelony nie wiem gdzie gra legnet...

@bernardFCB zapomniałeś że pique już jest na skraju kariery w Barcelonie i dobrej formy... Wypadnie jakaś kontuzja u umtitiego bądź lengleta i jesteśmy w dupce... De ligta trzeba ściągnąć bo to przyszłość jeśli taki real go kupi czy Liverpool to pozyska duże wzmocnienie i będzie jeszcze trudniej o LM... Zmienic to trza zarządcę żeby umożliwić grę wszystkim zawodnikom a nie katować ciągle jednych tych samych nie dziwię się że semedo cillessen i inni chcą uciekać z Barcy...

@bernardFCB Lepszy technicznie od Suareza??? To jest możliwe? ;)

@bernardFCB polejcie mu bo zasłużył :)

@Barca1922 Może pisze już o następnym sezonie? :P

@Barca1922 Tak bo trzeba pisać dobrze nazwiska by znać się na piłce :) Bez tego się na pewno nie zna.

@bernardFCB Skąd wiesz może Barca pytała już o Tellesa , może chce grać w pierwszym składzie i dla tego nie chce do nas więc rozglądamy się za innymi opcjami a że Felipe Luis jest do wzięcia za darmo przy innych wydatkach (De ligt i Griezzman ) będzie super wyborem.Swoją drogą Telles mocno łączony z Atletico na lewą obronę za Felipe Luisa

@sokot jak wypomina ludzia że się na piłce nie znają to wypada nazwiska jednak pisać jak się należy ale może ja się nie znam :)

@Barca1922 Pamięć do nazwisk/imion to zupełnie inna bajka. Nawet Messi może mieć z takimi sprawami problem a na piłce raczej się zna ;)

@sokot nie wiem jak u ciebie ale jak ja kibicuje drużynie to przynajmniej znam nazwiska piłkarzy którzy w niej występują. Nie musisz znać całej ligi ale swojej drużyny wypada jak nie znasz podstaw to nie mów komuś że nie zna się na piłce

@Barca1922 To co wypada a co nie - nie rzutuje na fakt czy ktoś się na czymś zna czy nie. Może być nawet trenerem a nie mieć głowy do nazwisk - to ludzkie sprawy są i bardzo powszechne.
« Powrót do wszystkich komentarzy