Louis van Gaal ma wątpliwości co do liczby minut Frenkiego de Jonga w Barcelonie

Julia Cicha

2 czerwca 2019, 17:15

Sport

41 komentarzy

Frenkie de Jong wybrał Barcelonę już kilka miesięcy temu, ale w Holandii wciąż komentuje się ten transfer. Pomocnik miał oferty z innych europejskich klubów i był o krok od przejścia do PSG, ale ostatecznie postawił na Barçę, w której jednak może mieć większy problem z grą w pierwszym składzie.

Były trener katalońskiego zespołu Louis van Gaal wziął udział w programie „De Tafel van Kees” i podzielił się swoimi wątpliwościami na temat przyszłości de Jonga: − myślę, że będzie musiał walczyć w Barcelonie. Nie tylko dlatego, że będzie pełnił inną rolę niż w Ajaksie, ale również dlatego, że będzie miał tam dużą konkurencję do walki o miejsce w składzie.

− Rakitić również jest niesamowitym piłkarzem, a kiedy byłem trenerem Manchesteru United, sam chciałem pozyskać Arturo Vidala. Kiedy zawodnik zmienia klub, zawsze musi brać pod uwagę, ile minut gry otrzyma. Frenkie jest jednak fantastycznym graczem i z pewnością może pomóc obecnej Barcelonie – dodał szkoleniowiec.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja go widze glownie w miejscu busqetsa...:-)

@katalonczyk82 kto lepiej aby wylecial busi czy rakitic?

@konkwistadore rakitic już nie ta szybkość

@krystus48 mam nadzieje ze dni sloniowatego Rakitica są policzone a jeśli nie to ława... moje życzenie

@katalonczyk82
Z tym trenerem to ja go widze glownie na lawce

@krystus48 to rakitic out
« Powrót do wszystkich komentarzy