RAC1: Barcelona negocjuje powrót Neymara

Julia Cicha

28 maja 2019, 20:14

RAC1

375 komentarzy

RAC1 poinformowało przed chwilą, że Barcelona rozpoczęła negocjacje z PSG w sprawie powrotu Neymara na Camp Nou. 

W operację miałby zostać włączony Ousmane Dembélé, który przeniósłby się do Paryża. Według rozgłośni sprawa jest "bardzo skomplikowana", a PSG może utrudnić całą operację, ale Barça wierzy, że może się udać. Francuz od dawna ma na stole propozycję od mistrza Francji, co Katalończycy mogą wykorzystać jako kartę przetargową. 

Szatnia Barcelony, z Leo Messim na czele, byłaby zadowolona z powrotu Neymara. Sam Brazylijczyk jest przekonany, że chce wrócić do stolicy Katalonii. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeśli zamiast Dembele włączyć Coutinho to naprawde cała La Rambla trzy dni by nie wytrzeźwiała :D

Jak Barcelona i PSG się dogadają to uznam że w piłce widziałem już wszystko

Niech biorą Couthinio a nie Dembélé 

Ja bym sie ucieszył. 

Z miejsca podniesiona jakość zespołu na taki poziom, jakiego inny piłkarz by nie zagwarantował. Można go nie lubić z różnych powodów, ale to byłby najlepszy transfer 
konto usunięte

Proszę zróbcie to. TO BEDZIE PIĘKNE 

Nie wpuściłbym przez bramę za to co zrobił. Ma walizkę pieniędzy więc niech się nimi napcha. Zdradził klub, śmiał się mu w twarz , a teraz wróci i mamy go całować o rękach, że znowu jest??? Taka moja opinia niezależnie od tego jakie ma umiejętności. 

Mimo tej całej otoczki, wolę Go niz Antoine Griezmanna

Było co było, ale Neymar to jednak olbrzymia wartość dodana. Tylko myślę że lepiej by było wymienić go na Cou i Rakiticia, a i jeszcze Valverde mógłby zostać asystentem Tuchela od taktyki defensywnej

Syn marnotrawny powraca i dobrze:) Tutaj jest Twoj pilkarski dom, Ney!

Jezli Neymar ma przyjsc to na pewno nie za Dembele, zobaczycie ze ten gosc bedzie jednym z najlepszych. Niech oddadza Suareza, Rakiete i Busiego ale nie Komara. Jesli chcemy rewolucji to nie kosztem przyszlosciowych zawodnikow. Wyobrazcie sobie triende Dembele, Neymar, Messi. Kazdy z nich jest w stanie sam wygrac mecz i zrobic przewage czego nie mozna powiedziec o Luisie (w tej formie co prezentuje od 2 sezonow) czy Cou. Takze z checia zobaczylbym Neya w barwach blaugrana, ale nie kosztem odejacia Dembele.

S01E01 - Neymar chce wrócić. 
Spoiler⬇

S05E06 - Szejk powiedział, że ma kasy jak piasku na pustyni i ma w dupie co chce Neymar. 

Barcelona negocjuje ale całą operację może utrudnić PSG!!! LOL. To z kim ta Barcelona negocjuje? Z Neymarami?

Czas na ankietę w sprawie Neymara? Nie spać ogłaszać, głosować. Redakcjo do dzieła.
Przypomnę tylko, że kiedy były takie plotki  o tęsknocie Neya za Messim, Suarezem  i chęci powrotu, to ludzie na tej stronie popłynęli z hejtem i mało kto chciał żeby wracał.

151900 x NIE 

Ter Stegen,
Semedo De Ligt Pique Alba
De Jong, Artur, Coutinho,
Messi Suarez, Neymar
to by było coś :)

Neymar przejdzie do Barcelony jak PIS dogada się z PO i będą w koalicji 

@Pawel1980 Proszę o permanentny BAN za te bluźnierstwo! 

Jeszcze tego oszołoma brakuje...

Strasznie ciężki temat, generalnie Barca straciła niewiarygodnie dużo po jego odejściu i jak widać, nie da się załatać tej wyrwy. Obecnie bez Messiego to reszta ma tylko przebłyski pociągnięcia zespołu, a on potrafił to zrobić perfekcyjnie.Z drugiej jednak strony - przeszedł do PSG w najgorszy możliwy sposób, bez poszanowania klubu i kibiców.
Mimo wszystko z nim w przyszłym sezonie moglibyśmy rozjechać wszystko. Oczywiście bez pana EV, bo pewnie u niego grzał by ławę, bo jest zbyt ofensywny ;).

Raczej to mało prawdopodobne ale prawda jest taka że neymar jest stworzony dla barcy, to jego środowisko naturalne

Zawsze będzie dylemat. Dawał zespołowi więcej niż Dembele i Coutinho razem wzięci. Ale każdy medal ma dwie strony. Pytanie czy jego „ego” nie grałoby znowu pierwszych skrzypiec. 

@rybson4891 przed telewizorem xd

Nienawidzę Neymara za jego charakter i decyzje, to w jaki sposób pożegnał się z Barceloną ale piłkarzem jest świetnym i może wrócić bardziej dojrzały i pokorny. Fajnie mimo wszystko by było go znów zobaczyć na Camp Nou, ale Dembele musi zostać.

Z jednej strony jego powrót na pewno przysłużył by się klubowi, jednakże z drugiej strony należy sobie zadać pytanie czy warto? To już nie jest ten sam piłkarz,tylko celebryta, któremu od pieniędzy przewróciło się w głowie..

chciałbym bardzo, ale nie dowierzam... ;) ✋

@Mati90fcb Szczerze mówiąc, boję się ryzyka z Dembele, podziwiam to jak stanowczo to mówisz ja w chwili obecnej, mimo szopki neymara, chciałbym go spowrotem. Przerasta Dembele o klasę, nawet w najlepszej formie nie pokazuje tego co Neymar standardowo...
Pewnie za to poleci hejt na mnie, ale Ney Barce ma we krwi. Mimo swojego charakteru, pasuje jakby był na to stworzony. Boję się, że jeśli nie my to jest pewna drużyna z Madrytu która go ściągnie do Hiszpanii. Liczę na pomoc Messiego i Luisa przy tym "powrocie". 

Oddajcie im Coutinho a nie Dembele 

Pisałem to już dawno, że Dembele nie stał obok Neymara i podtrzymuję to. Ja jestem fanboyem Neya i to by było święto gdyby do nas wrócił.

Oby to była prawda! 

Tak... Podobno jeszcze Iniesta ma wrócić i Puyol na zmiennika dla Alby. 

Messi bardzo się kuma z Neymarem i pewnie bardzo by go chciał z powrotem . A jeśli Leo czegoś chce to muszą chociaż spróbować .

Odejście Neya to był straszliwy cios w serce, do dzisiaj odczuwamy skutki jego decyzji, ale przyznać że trzeba że on wprowadzał na camp nou pewnego rodzaju magię, chociaż namiastkę Ronaldinho. 

Niech wyp.. albo niech gra za darmo za to jak nas po sądach ciągał Judasz

I tak powiedziałbym: welcome home! 

Pominąwszy ze to zwykla plota(a szkoda).To jeszcze w gratisie ,ze wzgledu na dobre stosunki z szejkiem dorzucił bym mu pedryla rakitica + coutinho. co by ilsoc brazoli sie im zgadzala

Mimo, że czasami zachowuje się jak pajac, to aktualnie jest gwarancją jakości i w każdym klubie byłby dużym wzmocnieniem  

Idę po popcorn. Duuuużo popcornu. XD

wracaj, synu marnotrawny 

@marekBarca Gappeq przytoczył cytat z reklamy z przed kilkunastu lat...

Można go lubić albo i nie, dalej być wkurzonym za odejście, ale nie ma obecnie piłkarza na świecie, który z miejsca podniósłby nasz poziom na taki, jak mógłby zrobić to Ney. No i jego magię chętnie ponownie zobaczyłby u nas.

Tak, a Real negocjuje transfer Kucharczyka. Bzdury i kolejna Saga nierealna do zrealizowania.

Uprzytomnijmy sobie wszyscy jedno. Neymar jest nie do wyjęcia z PSG, bo szejk ma kaprys i kasę.

Na miejscu redaktora nie zadawałbym sobie trudu tłumaczenia tego fakenewsa

Jeśli jakimś cudem to prawda to niech obie strony chowają dumę do kieszeni, bo puchary są do zdobycia w ostatnich latach grania Leo już. 

po co nam ten celebryta ? do organizowania imprez czy do gwiazdorzenia na treningach ?

Jak nie Griezmann to Neymar... nie o takie transfery nic nie robiłem xD 

Droga redakcjo chcialbym prosic drugi raz,zebyscie dodali ankiete odnosnie powrotu Neymara do Barcy.Czy uzytkownicy chca jego powrotu?

Czytam komentarze i nie wierzę czy wy myślicie że jeden Neymar zbawi Barcelonę ??? Być może pomoże  BYĆ MOŻĘ ale nie zbawi tutaj trzeba zmienić połowę składu a nie jednego zawodnika.Takie myślenie że jeden Neymar wygra nam L M to jest leczenie syfa pudrem.Tutaj należy  zdiagnozować   zoperować(wyciąć niepotrzebne) Zalecić raykalną rechabilitację WYLECZYĆ

@Skila_nie_kupisz On pasuje bardziej do Realu niż do nas . 

To tylko PLOTY a połowa osób łyka wszystko jak młode pelikany ile można Pozdrawiam 

Super, najpierw pół forum płacze że grają u nas same dziadki, a potem wszyscy pragną powrotu 28 letniego Neymara, który dodatkowo ostatnio jest szklany (opuścił chyba połowę meczów), kosztem 21 letniego Dembele. 

Jak ten gość wróci, to zawieszam kibicowanie. Owszem, obowiązki będę wypełniał, ale nic ponad to. 

Nie chce go tutaj, niech dalej siedzi w PSG.

Halina! Mam zawał! 

klub schodzi na psy, zaraz sie zejda dzieci i powiedza ze ich nie interesuje przeszlosc i to co zrobil tylko jakosc sportowa a taka neymar posiada, po tym co zrobil nie ma prawa wkladac naszej koszulki, to samo powinno sie tyczyc griezmanna

Jestem za! Każdy popełnia błędy, jest to zawodnik, którego nam brakuje! Potrafi wziąć odpowiedzialność na siebie!

@barcowy1899 To samo wszyscy mówili gdy był w FCB. W świecie piłki są rzeczy jak to mawiał klasyk, które się fizjologom nie śniły. 

Cou zamiast Dembele i scenariusz z karzeń. Francuz to przyszłość, a już teraz gdy był w formie to zaraz po Messim był najbardziej kreatywnym zawodnikiem

Trzeba wybaczyć Neymarowi to jak się zachował, ale nie okłamujmy się.. brakuje go. Zawsze był chaos na lewym skrzydle zawsze sciągał na siebie uwagę i wgl. Jeśli to prawda do byłbym zadowolony z jego powrotu bardzo. Coutinho wtedy by został przesunąć go do pomocy na swoją pozycje