RAC1: Barcelona negocjuje powrót Neymara

Julia Cicha

28 maja 2019, 20:14

RAC1

375 komentarzy

RAC1 poinformowało przed chwilą, że Barcelona rozpoczęła negocjacje z PSG w sprawie powrotu Neymara na Camp Nou. 

W operację miałby zostać włączony Ousmane Dembélé, który przeniósłby się do Paryża. Według rozgłośni sprawa jest "bardzo skomplikowana", a PSG może utrudnić całą operację, ale Barça wierzy, że może się udać. Francuz od dawna ma na stole propozycję od mistrza Francji, co Katalończycy mogą wykorzystać jako kartę przetargową. 

Szatnia Barcelony, z Leo Messim na czele, byłaby zadowolona z powrotu Neymara. Sam Brazylijczyk jest przekonany, że chce wrócić do stolicy Katalonii. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeżeli Neymar wróci, to z wartości Barcelony, które poznałem wiele lat temu nie zostanie już kompletnie nic. Jeżeli ktoś na Ciebie pluje i rozwala Ci sezon, pokazuje brak szacunku, to drzwi powinny być zamknięte dla niego na zawsze - nie ważne jak wielkim piłkarzem jest - akurat podoba mi się podejście np, Bayernu - dla nich honor ważniejszy niż najlepszy piłkarz. Neymar mógł być legendą, ale wolał być jeszcze bogatszy. Poza tym wydaje mi się, że jak wróci to wcale nie okaże się magicznie lepszy od Dembele i myślę że będzie to wielki zawód, a takie powroty się nie sprawdzają zazwyczaj.
« Powrót do wszystkich komentarzy