RAC1: Barcelona negocjuje powrót Neymara

Julia Cicha

28 maja 2019, 20:14

RAC1

375 komentarzy

RAC1 poinformowało przed chwilą, że Barcelona rozpoczęła negocjacje z PSG w sprawie powrotu Neymara na Camp Nou. 

W operację miałby zostać włączony Ousmane Dembélé, który przeniósłby się do Paryża. Według rozgłośni sprawa jest "bardzo skomplikowana", a PSG może utrudnić całą operację, ale Barça wierzy, że może się udać. Francuz od dawna ma na stole propozycję od mistrza Francji, co Katalończycy mogą wykorzystać jako kartę przetargową. 

Szatnia Barcelony, z Leo Messim na czele, byłaby zadowolona z powrotu Neymara. Sam Brazylijczyk jest przekonany, że chce wrócić do stolicy Katalonii. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czy ten zarząd do reszty zwariował. Trenera trzymamy nie wiadomo dlaczego, który przez 2 sezony nie potrafił ukształtować nowego stylu gry zespołu, a w drugim sezonie przegrał dwa tytuły mając je na wyciągnięciu ręki, trenera który nie potrafi zmotywować zawodników.To pokazuje, że zarząd śpi i nigdy nie ma wyjścia alternatywnego. Czy zarząd nie widział, że za Valverde gra drużyny jest beznadziejnie brzydka. A teraz news o Neymarze za Dembele, gdy tymczasem na pozycji Brazylijczyka mamy innego niejakiego Coutinho. Czyli co pozbywamy się prawoskrzydłowego i mamy 2 lewoskrzydłowych. GENIALNE. Sprzedajmy jeszcze Malcoma, a na pozycji prawoskrzydłowego ustawmy S.Roberto i będzie good.

@Midast Cou i Dembele kosztem Neymara? Jestem za! 
« Powrót do wszystkich komentarzy