RAC1: Barcelona negocjuje powrót Neymara

Julia Cicha

28 maja 2019, 20:14

RAC1

375 komentarzy

RAC1 poinformowało przed chwilą, że Barcelona rozpoczęła negocjacje z PSG w sprawie powrotu Neymara na Camp Nou. 

W operację miałby zostać włączony Ousmane Dembélé, który przeniósłby się do Paryża. Według rozgłośni sprawa jest "bardzo skomplikowana", a PSG może utrudnić całą operację, ale Barça wierzy, że może się udać. Francuz od dawna ma na stole propozycję od mistrza Francji, co Katalończycy mogą wykorzystać jako kartę przetargową. 

Szatnia Barcelony, z Leo Messim na czele, byłaby zadowolona z powrotu Neymara. Sam Brazylijczyk jest przekonany, że chce wrócić do stolicy Katalonii. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tylko po co? N€ymarkowi podobno bije sodówka do bańki, nawet został pozbawiony opaski kapitańskiej w reprezentacji. Bardzo prawdopodobne że dostaniemy nie głodnego sukcesów, utalentowanego zawodnika jak kilka lat temu tylko rozkapryszoną primabalerinę. Tatuś ze swoimi wymysłami dołoży swoje. Zresztą zdaje się że w dalszym ciągu nie został rozwiązany konflikt na linii Barca - Neymarowie. Chcecie kolejną operę mydlaną? Bo pismakom pewnie w to graj. Nie ma żadnej pewności że dostalibyśmy tego samego zawodnika który od nas odchodził.
« Powrót do wszystkich komentarzy