RAC1: Barcelona negocjuje powrót Neymara

Julia Cicha

28 maja 2019, 20:14

RAC1

375 komentarzy

RAC1 poinformowało przed chwilą, że Barcelona rozpoczęła negocjacje z PSG w sprawie powrotu Neymara na Camp Nou. 

W operację miałby zostać włączony Ousmane Dembélé, który przeniósłby się do Paryża. Według rozgłośni sprawa jest "bardzo skomplikowana", a PSG może utrudnić całą operację, ale Barça wierzy, że może się udać. Francuz od dawna ma na stole propozycję od mistrza Francji, co Katalończycy mogą wykorzystać jako kartę przetargową. 

Szatnia Barcelony, z Leo Messim na czele, byłaby zadowolona z powrotu Neymara. Sam Brazylijczyk jest przekonany, że chce wrócić do stolicy Katalonii. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czy was do reszty powaliło ? Dembele ? niech biorą sobie Cou i możne max 50 mln ale jak ma odejść Dembele i nie wiadomo ile jeszcze do niego trzeba by było dopłacać to to jest śmieszne. Mam nadzieje że z tego nic nie będzie. Sam sobie narobił niech teraz się tam męczy.

@Mati90fcb tylko ze ona potrafil zrobic to czego Dembus i Cou razem wzieci nie potrafili.

@Mati90fcb Szczerze mówiąc, boję się ryzyka z Dembele, podziwiam to jak stanowczo to mówisz ja w chwili obecnej, mimo szopki neymara, chciałbym go spowrotem. Przerasta Dembele o klasę, nawet w najlepszej formie nie pokazuje tego co Neymar standardowo...
Pewnie za to poleci hejt na mnie, ale Ney Barce ma we krwi. Mimo swojego charakteru, pasuje jakby był na to stworzony. Boję się, że jeśli nie my to jest pewna drużyna z Madrytu która go ściągnie do Hiszpanii. Liczę na pomoc Messiego i Luisa przy tym "powrocie". 

@Mati90fcb jak dla mnie Dembele jest/będzie bardzo dobry, ale nie w Barcelonie... On jest stworzony do szybkich wymian, do gry z kontry. U nas musi często się hamować i grać pozycyjnie. Pomijając już fakt, że Neymar jest po prostu lepszy... Szkoda że tak poleciał za "byciem numerem 1"...

@adiczak ja nie mówię że Ney jest cienki czy coś ale oddamy 1 czy 2 potem kupimy Grizmana i zaś będziemy mieli dwójkę graczy którzy zaraz dojdą do 30... to już lepiej kupić kogoś ogranego ale młodszego z City czy coś. Nie mówię też że nie lubię Neya ale trzeba było nie odchodzić i to jeszcze do PSG. No nie wiem nie wiem zobaczymy co to wyjdzie ale jak mamy się pozbywać młodych perspektywicznych graczy to boję się że za 2-3 lata znów będziemy mieli 3/4 składu po 30. Pożyjemy zobaczymy :) byle do przodu ! Visca El Barca :D
Komentarz usunięty przez użytkownika

@adiczak Mam te same zdanie, nie przepadałem za nim, ale cieszyła mnie jego gra. Neymar nie raz dał znać ze odejście z FCB było jego największym błędem. 
« Powrót do wszystkich komentarzy