Carles Pérez: Debiut w Barcelonie to marzenie każdego dziecka i dziś je spełniłem

Grzegorz Zioło

19 maja 2019, 19:34

Mundo Deportivo

10 komentarzy

Carles Pérez zadebiutował dziś w pierwszym zespole Barçy w meczu z Eibarem na Ipurua. Po zakończeniu spotkania napastnik podzielił się wrażeniami ze swojego pierwszego występu.

– Jestem bardzo szczęśliwy, debiut w Barcelonie to marzenie każdego dziecka i dziś je spełniłem. Kiedy zobaczyłem, że Barça B jedzie na mecz z Castellonem beze mnie, pomyślałem, że pewnie zostanę powołany do pierwszego zespołu. Nie wyobrażałem sobie jednak, że zagram – przyznał Pérez.

– Od wielu lat przyjaźnię się z Carlesem Aleñą. Dał mi kilka rad przed wejściem i polecił, żebym zachował spokój. Valverde przekazał mi swoje zaufanie i powiedział, żebym był odważny i prosił o piłkę. Jestem bardzo wdzięczny klubowi, że wierzy w piłkarzy drugiego zespołu. To pozytywna wiadomość dla wszystkich, którzy wchodzą do pierwszej drużyny – zadeklarował debiutant.

– Nie jestem przyzwyczajony do gry na lewej stronie, jednak czułem się dobrze. Starałem się dać z siebie wszystko. To było niezapomniane przeżycie – stwierdził napastnik.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie rozumiem tej barcy. Mamy takich zawodnikow a kupujemy malcoma za 40 milionow.

Szybki, wybiegany z chęcią dobry. Moze cos z niego bedzie.

Czyli w sumie standard wpuścił nowego ale kazał mu grac na innej pozycji niż gra nominalnie cały Ernest !!!