Eibar - Barcelona: najlepsze, najgorsze wg Redakcji FCBarca.com

Makaj

19 maja 2019, 18:49

33 komentarze

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Eibarem zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Goleador Leo Messi

Argentyńczyk jest jak wino: im starszy, tym lepszy. Choć trudno w to uwierzyć, 32-letni zawodnik już dziesiąty sezon z rzędu zakończył z ponad czterdziestoma trafieniami. Dodatkowo dziś przypieczętował szósty tytuł króla strzelców w lidze hiszpańskiej, wyrównując historyczne osiągnięcie Telmo Zarry. Messi ma również wielką szansę na szóstą w karierze nagrodę Złotego Buta dla najlepszego strzelca w Europie. Okazję na jego prześcignięcie ma jedynie Kylian Mbappe, ale Francuz musiałby w ostatnim ligowym spotkaniu strzelić pięć bramek.

Najgorsze: Uraz Nélsona Semedo

Portugalski obrońca Barcelony musiał opuścić boisko w przerwie po tym, jak otrzymał uderzenie w głowę. Uraz okazał się na tyle poważny, że Semedo od razu został przewieziony do szpitala celem przeprowadzenia dokładniejszych badań. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i Portugalczyk będzie gotowy na ostatni mecz sezonu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najgorsze : Że valverde nie zostanie zwolniony że stanowiska i dalej będziemy oglądać taka kreatywna pomoc w przyszłym sezonie !!!

Najlepsze : że jest szansa że odejdzie po następnym sezonie :(

@Barca1922: Była jakaś informacja, że Valverde zostaje po tym sezonie w Barcy? Bo widzę mnóstwo komentarzy, że nie zostanie zwolniony, a wydaje się, że decyzja zapadnie po Pucharze Króla.

@VamosB: Już mówił Pan prezes że ma pełne wsparcie zarządu, prezesa i szatni to czego się spodziewać :(

@VamosB: Skoro ma kontrakt do końca przyszłego sezonu, a Bartomeu mówił to, co napisał wyżej Barca1922, to jaki jest wniosek?
konto usunięte

@Barca1922: Ano trzeba pomyśleć chociaż raz na rok. Bartomeu strzeliłby sobie w dwa kolana, gdyby teraz mówił co innego. Teraz przed finałem PK.
konto usunięte

@wasylinho1: Żaden wniosek.

@Odesseiron: Obyś miał rację :)

@Odesseiron: Nie zwolnią go. Tym bardziej jeżeli zdobędą PK, Bartomeu nie zwolni trenera, który dwa lata z rzędu dał mu dublet. Zapomnij.
konto usunięte

@Barca1922: Ja nie wiem, czy mam rację. Ale w takim momencie takie słowa prezesa nic po prostu nie znaczą.

@wasylinho1: Bez chwili namyslu bym poswiecil ten PK jesli byloby to gwarantem zwolnienia trenera.

@Barca1922: Franki im pokaże co jest 5 :)

@Barca1922: EV jest bardzo dobrym trenerem. Jeszcze będziecie tęsknić za Nim.

@lj89: To zostan jego asystentem jak jest taki cudowny

@marcinnikt: Pseudo trenera....

@lj89: Dobry troll...????

@marcinnikt: Ja być może również. Co nie zmienia w żadnym stopniu tego, że trofea go bronią, a zarządu nie rozliczają z ładnego stylu gry, tylko z gablotki.
« Powrót do wszystkich komentarzy