Joan Laporta: Większość kibiców nie chce Griezmanna, a jego cena jest zbyt wysoka

Grzegorz Zioło

15 maja 2019, 19:00

Sport

32 komentarze

Po tym jak Antoine Griezmann ogłosił, że po sezonie 2018/19 odchodzi z Atlético Madryt, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się jego przejście do Barcelony. Niektórzy kibice są sceptycznie nastawieni do tego transferu, a ich zdanie podziela były prezydent klubu Joan Laporta.

– Myślę, że większość kibiców go nie chce, a poza tym uważam, że ceny, o jakich się mówi, są zbyt wysokie. Moim zdaniem są inni zawodnicy o wielkich perspektywach, którzy mogą z powodzeniem pełnić funkcję, jaką w Barcelonie miałby Griezmann – powiedział Laporta.

Z drugiej strony były prezydent dystansuje się od bieżących tematów kadrowych. – Nie lubię wtrącać się w kwestie sportowe, ponieważ jeśli Griezmann przyjdzie do klubu, to my, wszyscy culés, będziemy pierwsi do wspierania go, tak jak wszystkich innych zawodników, którzy do nas dołączyli – wyjaśnił Laporta.

Reprezentant Francji nie ujawnił jeszcze, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie, ale L'Equipe podaje, że jego nowym klubem będzie najprawdopodobniej Barcelona. Kataloński klub ma zapłacić Atlético 120 milionów euro klauzuli, a sam piłkarz zarabiałby na Camp Nou 17 milionów euro za sezon.

Fot. Josep Renalias / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

dobrze gada, polac mu !
« Powrót do wszystkich komentarzy