Portal Footy Headlines publikuje zdjęcia nowych koszulek Barcelony na sezon 2019/2020

Dariusz Maruszczak

13 maja 2019, 18:00

Footy Headlines

97 komentarzy

Portal Footy Headlines specjalizujący się w sprzęcie sportowym opublikował zdjęcia nowych strojów, w jakich Barcelona ma występować w sezonie 2019/2020.

Przypomnijmy, że ten sam portal pod koniec marca przedstawił rewolucyjny projekt koszulek Blaugrany na następne rozgrywki. Charakterystyczne dla trykotów Barçy pasy mają wedle tych informacji zostać zastąpione przez szachownicę, na wzór strojów reprezentacji Chorwacji. Ponadto senyera, czyli symbol katalońskiej tożsamości klubu, ma zostać przeniesiona na przód kołnierzyka, a jej pasy zamiast w pionie będą umieszczone poziomo. Tym razem Football Headlines zamiast projektu graficznego opublikował zdjęcia pierwszego zestawu koszulek.

Barcelona nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, jak będą wyglądały jej stroje na sezon 2019/2020. Hiszpańskie media spekulują jednak, że może do tego dojść jeszcze w tym miesiącu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

ta koszulka + pozostawienie Valverde na ławce = oglądam co 10. mecz w przyszłym sezonie.

wspaniała taktyka, w El Clasico Luka Modric zgłupieje i będzie podawać do przeciwników, idealne koszulki żeby wyeliminować Najlepszego Piłkarza Świata xD

Nike ... Oni tylko buty robią lepsze (moja opinia)...
A myslalem, ze od poziomych pasów nie ma nic gorszego... Zastanawiam się, jaką jest opinią wśród ogólnie kibiców, globalnie. Ja uważam to za szczyt, są nie estetyczne i odpychają.

Ta koszulka to jakieś jaja chyba

Skoro robia sie na chorwacje to za rok przegrywamy final LM jak chorwacja final MŚ

To jest chyba jakiś żart z ta koszulka

Rzygać się chce jak na nią patrzę

Za rok proponuje kutasa na środku koszulki i tak ich wszyscy w LM dymają jak chcą to będzie pasował xd

Let the shitstorm begin xd
To tylko koszulki, wyluzujcie ludzie. Nie wiem co wy macie z tą Chorwacją, oni nie mają szachownicy zarezerwowanej. Chcecie się przyczepić to do słabego designu, a nie do samego faktu obecności szachownicy zamiast pasków. Taka prosta powtarzalność kwadratowego wzoru w zwykłej pionowej rotacji nie wygląda zbyt dobrze, mogli chociaż ze wzorem odwróconym o 45 stopni spróbować.

Niektórzy przytaczają Juventus wykazując się kompletną nieznajomością jakichkolwiek form projektowania - zarówno rebranding jak i nowe koszulki Juve są świetne.

Za rok zamiast kwadracików będą kółeczka ?. To jest skandal. Za grosz poszanowania dla tradycyjnego wzoru.

Nie no, to jest tragedia.

Barce robią na Chorwację a Iwan odchodzi XDD

a widzieliście koszulki Juventusu? :D :D następni, a tutaj nie nike tylko adidas... robią co chcą... zero szacunku do tradycji, historii. Swiat niestety upada. Jak przeczytałem że w katedrze Notre Dame, zamiast iglicy w stylu katedry, ma powstać futurystyczna koncepcja, bo nawiazuje do współczesnosci... to ręce mi opadły.

Piękne jak sowine dziecko.

Szachownica ? A co my jesteśmy Chorwacja do jasnej ciasnej ! Chyba ktoś w Nike się na głowy z dupą pozamieniał ! Jak tam można bezcześcić koszulki, rozumiem że sponsor spoko rozumiem że pasy rozmyte czy różna ilość pasów ale pasy to pasy a nie jakaś cholerna, ohydna szachownica ! trzeba zrobić bojkot, nie kupować tych koszulek !

A na wyjazdowych koszulkach niech dadzą trójkaty i kwadraty, jeszcze niech zmienia hymn Barcelony na śpiewany przez Dawida Podsiadło

Koszulka jest taka jak odpadnięcie Barcy z Liverpoolem . Więcej dodawać nie trzeba .

Może czas zakończyć współpracę z nike? Napluli na historię Barcy. Od zawsze koszulki Barcy (chyba tylko oprócz 2016) to pionowe pasy! Nie szachownica, a pasy!

Kiedy po meczu z Liverpoolem myślisz ze gorzej już nie będzie i przypominają Ci ze przecież mamy genialnego prezydenta który potrafi spier..... Wszystko. Dosłownie.

Jak griezman chciał oznajmić że, zostaje w Ath to nagrał filmik. A Rakitic oznajmia nam że zostaje więc zaprojektował koszulki!

Będzie zonk jak koszulki zostaną a Ivan jednak nie

To nie może być prawda

Rakitićowe, takie nie za fajne

Za rok koła lub romby :)
Z bólem serca trzeba się pogodzić. Zazdroszczę tym, którym s8e podobają.
Sprzedaż musi się zgadzać. Rynek azjatycki raczej będzie w szale na te koszulki.
Nie zmienia to jednak moich barw serca! Jak kolwiek to brzmi :P

Ale prawda jest tak że zapewne większość koszulek będzie w podobnym fasonie. Wejdzie na stronę Nike i zobaczcie jak wyglądają koszulki. Różnica jest w kolorystyce i herbie.

To jest k. skandal.
a mi sie podobaja ;:D

Na głowę upadli chyba po tym blamażu z LFC. Zarządzie obudź się...

Ostateczny dowód że Rakitić zostaje przynajmniej na przyszły sezon!

Już te poziome pasy były dwa razy lepsze.

Takie czasy. Zobaczycie, że i tak będą drugimi najlepiej sprzedającymi się w historii. Bo najlepiej do tej pory sprzedały się poziome pasy.

Nie ma szans, że ją kupię. Takie wieści 13 maja....

Na pewno nie kupię. Rzyg...

Jezeli cos takiego bedzie rzeczywiscie, to czas najwyzszy zerwac kontrakt z Nike. Poziome pasy jeszcze uszly, ale wisialo to wtedy na wlosku, teraz sladu po wlosku juz nie ma. Okropne...malo powiedziane

Ktoś kto wymyślił tą koszulkę będzie miał specjalny kociołek w piekle. A dodatkowo będzie się musiał cały czas schylać po mydło

Szmata, nie koszulka.

W takiej koszulce to nawet wstyd ligę mistrzów zdobyć

JPDL...
konto usunięte

Według mnie w porównaniu z poprzednimi latami nie są złe. 14/15,15/16 były piękne, 16/17 porażka, 17/18 i 18/19 znośne, ale brakuje mi w nich odrobiny designu, jakiegoś cieniowania itp. Jak będzie ta szachownica to będę zadowolony. Poziome pasy też odchodziły od tradycji ale były ok.

Kiedy wybory na prezydenta?

Oczy bolą, jak się na to patrzy...
To Barcelona czy jakaś przefarbowana Chorwacja...?

Bartek z Ernestem to zrobią wszystko żeby Rakitic dobrze się czuł w Barcelonie nawet koszulki Barcelona będzie miała chorwackie

Wysyłać do Bartomeu? Ile powinienem skasować Barcę za lifting herbu?
https://zapodaj.net/images/193aac12af753.png

Jeszcze „Rakuten” na „Raketić” zmienić

Nike robi od kilku lat jeden wielki dramat...

Panie a idź pan w chu***

Jak dla mnie masakra... Jedyny plus to to ze za rok już raczej gorsze nie będą

W tym sezonie piękne koszulki, te ciemne spodenki, super! Ale znowu musieli popsuć coś eh

A żeby tak kuśka przez rok nie stanęła temu co ten projekt zatwierdził!
Łeeee:/

Koszulka trochę jak dla klauna w cyrku

No tej koszulki nie kupię :/

Chorwacjelona
Barwacja

W złą stronę to zmierza wszystko

Wyglądają trochę jak gra naszego zespołu na Anfield.

Wszystko idzie w złym kierunku,juz nawet wzór koszulek zepsuli...

A mi sie tam podobaja :D

Bede rzigoł...

Valverde chciał żeby Rakitić został a Ivan powiedział że tęskni za domem i reprezentacja i tak powstało chocapic...

To jest porażka jakaś na nich w szachy można grać...