Portal Footy Headlines publikuje zdjęcia nowych koszulek Barcelony na sezon 2019/2020

Dariusz Maruszczak

13 maja 2019, 18:00

Footy Headlines

97 komentarzy

Portal Footy Headlines specjalizujący się w sprzęcie sportowym opublikował zdjęcia nowych strojów, w jakich Barcelona ma występować w sezonie 2019/2020.

Przypomnijmy, że ten sam portal pod koniec marca przedstawił rewolucyjny projekt koszulek Blaugrany na następne rozgrywki. Charakterystyczne dla trykotów Barçy pasy mają wedle tych informacji zostać zastąpione przez szachownicę, na wzór strojów reprezentacji Chorwacji. Ponadto senyera, czyli symbol katalońskiej tożsamości klubu, ma zostać przeniesiona na przód kołnierzyka, a jej pasy zamiast w pionie będą umieszczone poziomo. Tym razem Football Headlines zamiast projektu graficznego opublikował zdjęcia pierwszego zestawu koszulek.

Barcelona nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, jak będą wyglądały jej stroje na sezon 2019/2020. Hiszpańskie media spekulują jednak, że może do tego dojść jeszcze w tym miesiącu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Porażka...
Naprawdę nie rozumiem, jak ktoś w klubie mógł coś takiego zaakceptować.
konto usunięte

Ehhh Bartomeu zniszczy wszystko. Po co trzymać się tradycji. Przez lata prezydenci klubu trzymali tradycje ten się musiał wyłamać(Chyba nawet w statucie klubu jest o pasach jak mają wyglądać). Wszystko zniszczy, ligę hiszpańską do USA, Chin by przeniósł. Bak słów...

Zawsze Barca kojarzyła mi się z klubem, który jest ponad innymi, ale za Sandro zaczęło się psuć, a Bartek chyba nie chce być gorszy.

Dobrze, że ja miałem szczęście oglądać i ekscytować się zupełnie inną piękną Barcą.

Wysyłać do Bartomeu? Ile powinienem skasować Barcę za lifting herbu?
https://zapodaj.net/images/193aac12af753.png

Wyglądają trochę jak gra naszego zespołu na Anfield.

Najgorsze koszulki Barcelony jakie kiedykolwiek widziałem. Proszę, proszę niech to będzie niesmaczny, ale jednak żart.

Wyjątkowo paskudne dziecko tej "rewolucji".

proszę, nie

Oczy bolą, jak się na to patrzy...
To Barcelona czy jakaś przefarbowana Chorwacja...?

Ostateczny dowód że Rakitić zostaje przynajmniej na przyszły sezon!

Valverde chciał żeby Rakitić został a Ivan powiedział że tęskni za domem i reprezentacja i tak powstało chocapic...

Kiedy po meczu z Liverpoolem myślisz ze gorzej już nie będzie i przypominają Ci ze przecież mamy genialnego prezydenta który potrafi spier..... Wszystko. Dosłownie.

Jeszcze „Rakuten” na „Raketić” zmienić

@Buksza: Nie.

Ktoś kto wymyślił tą koszulkę będzie miał specjalny kociołek w piekle. A dodatkowo będzie się musiał cały czas schylać po mydło

W złą stronę to zmierza wszystko

Bede rzigoł...
a mi sie podobaja ;:D

Panie a idź pan w chu***

Jak dla mnie masakra... Jedyny plus to to ze za rok już raczej gorsze nie będą

@MT7: Wydajesz się być osobą nieotwartą.
Tradycja, historia nie umiera po zmianie, a staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.
Strach pomyśleć, jakby wyglądała współczesna sztuka, gdyby wszyscy trzymali się tradycji i używali starych sprawdzonych narzędzi, jak farby olejne i pędzle z danego typu włosia.
W dzisiejszych czasach ludzie tworzą instalacje, happening'i, ruchome rzeźby, konstrukcje, malują różnistymi narzędziami, jak opona od roweru.
Czy to zabija tradycję? Według mnie nie, ciągle możesz udać się do muzeum lub sięgnąć do książki i dumać przy twoich ukochanych, sentymentalnych tworach.

Za rok proponuje kutasa na środku koszulki i tak ich wszyscy w LM dymają jak chcą to będzie pasował xd

Nie no, to jest tragedia.

Jak griezman chciał oznajmić że, zostaje w Ath to nagrał filmik. A Rakitic oznajmia nam że zostaje więc zaprojektował koszulki!

W takiej koszulce to nawet wstyd ligę mistrzów zdobyć

wspaniała taktyka, w El Clasico Luka Modric zgłupieje i będzie podawać do przeciwników, idealne koszulki żeby wyeliminować Najlepszego Piłkarza Świata xD

@vind: czekam w takim razie na opinie eksperta

Za rok zamiast kwadracików będą kółeczka ?. To jest skandal. Za grosz poszanowania dla tradycyjnego wzoru.

To nie może być prawda
@BarcelonaNaZawsze10: Dam plusika za optymizm. Tak trzymaj.

To jest k. skandal.

Takie czasy. Zobaczycie, że i tak będą drugimi najlepiej sprzedającymi się w historii. Bo najlepiej do tej pory sprzedały się poziome pasy.

Szmata, nie koszulka.

Chorwacjelona
Barwacja

ta koszulka + pozostawienie Valverde na ławce = oglądam co 10. mecz w przyszłym sezonie.

Skoro robia sie na chorwacje to za rok przegrywamy final LM jak chorwacja final MŚ

To jest chyba jakiś żart z ta koszulka

Barce robią na Chorwację a Iwan odchodzi XDD

a widzieliście koszulki Juventusu? :D :D następni, a tutaj nie nike tylko adidas... robią co chcą... zero szacunku do tradycji, historii. Swiat niestety upada. Jak przeczytałem że w katedrze Notre Dame, zamiast iglicy w stylu katedry, ma powstać futurystyczna koncepcja, bo nawiazuje do współczesnosci... to ręce mi opadły.

Szachownica ? A co my jesteśmy Chorwacja do jasnej ciasnej ! Chyba ktoś w Nike się na głowy z dupą pozamieniał ! Jak tam można bezcześcić koszulki, rozumiem że sponsor spoko rozumiem że pasy rozmyte czy różna ilość pasów ale pasy to pasy a nie jakaś cholerna, ohydna szachownica ! trzeba zrobić bojkot, nie kupować tych koszulek !

Koszulka jest taka jak odpadnięcie Barcy z Liverpoolem . Więcej dodawać nie trzeba .
Z bólem serca trzeba się pogodzić. Zazdroszczę tym, którym s8e podobają.
Sprzedaż musi się zgadzać. Rynek azjatycki raczej będzie w szale na te koszulki.
Nie zmienia to jednak moich barw serca! Jak kolwiek to brzmi :P

Na głowę upadli chyba po tym blamażu z LFC. Zarządzie obudź się...

@Anoeta: 15/16 Z poziomym?

@Pasibrzuch: Na jedynego prezydenta którego możesz oddać głos to prezydent Polski

Na pewno nie kupię. Rzyg...

Jezeli cos takiego bedzie rzeczywiscie, to czas najwyzszy zerwac kontrakt z Nike. Poziome pasy jeszcze uszly, ale wisialo to wtedy na wlosku, teraz sladu po wlosku juz nie ma. Okropne...malo powiedziane
konto usunięte

Według mnie w porównaniu z poprzednimi latami nie są złe. 14/15,15/16 były piękne, 16/17 porażka, 17/18 i 18/19 znośne, ale brakuje mi w nich odrobiny designu, jakiegoś cieniowania itp. Jak będzie ta szachownica to będę zadowolony. Poziome pasy też odchodziły od tradycji ale były ok.

Kiedy wybory na prezydenta?

Bartek z Ernestem to zrobią wszystko żeby Rakitic dobrze się czuł w Barcelonie nawet koszulki Barcelona będzie miała chorwackie

Nike robi od kilku lat jeden wielki dramat...

A żeby tak kuśka przez rok nie stanęła temu co ten projekt zatwierdził!
Łeeee:/

Koszulka trochę jak dla klauna w cyrku

A mi sie tam podobaja :D

@Buksza: Rozowa jest super z bliska. Kupilem sobie jedna bo naprawde fajnie wyglada haha

@Arekvip Chyba chciales napisac 'nas';) Wybaczam przejezyczenie:P

@Cariones: Nie pytam na kogo mogę oddać głos. Proponuję powrót do szkoły podstawowej na lekcje o temacie. "czytaj tekst ze zrozumieniem."

@Arekvip: ale jak twórczo :P

@kubafcbarca: czarny humor xd

@slayer: A w jaki sposób niby podobieństwo do "tradycyjnych strojów" czyni stroje lepszymi?
Zajebista jest kompozycja, charakterystyczna, z jednej strony wyraźnie eksponująca dwie główne klubowe barwy, z drugiej dodająca ciekawy element, niedominujący ale przyciągający wzrok.

@Anoeta1: To i tak sporo, ja obejrze tylko finał LM o ile do niego dojdą :)