Portal Footy Headlines publikuje zdjęcia nowych koszulek Barcelony na sezon 2019/2020

Dariusz Maruszczak

13 maja 2019, 18:00

Footy Headlines

97 komentarzy

Portal Footy Headlines specjalizujący się w sprzęcie sportowym opublikował zdjęcia nowych strojów, w jakich Barcelona ma występować w sezonie 2019/2020.

Przypomnijmy, że ten sam portal pod koniec marca przedstawił rewolucyjny projekt koszulek Blaugrany na następne rozgrywki. Charakterystyczne dla trykotów Barçy pasy mają wedle tych informacji zostać zastąpione przez szachownicę, na wzór strojów reprezentacji Chorwacji. Ponadto senyera, czyli symbol katalońskiej tożsamości klubu, ma zostać przeniesiona na przód kołnierzyka, a jej pasy zamiast w pionie będą umieszczone poziomo. Tym razem Football Headlines zamiast projektu graficznego opublikował zdjęcia pierwszego zestawu koszulek.

Barcelona nie potwierdziła jeszcze oficjalnie, jak będą wyglądały jej stroje na sezon 2019/2020. Hiszpańskie media spekulują jednak, że może do tego dojść jeszcze w tym miesiącu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ehhh Bartomeu zniszczy wszystko. Po co trzymać się tradycji. Przez lata prezydenci klubu trzymali tradycje ten się musiał wyłamać(Chyba nawet w statucie klubu jest o pasach jak mają wyglądać). Wszystko zniszczy, ligę hiszpańską do USA, Chin by przeniósł. Bak słów...

Zawsze Barca kojarzyła mi się z klubem, który jest ponad innymi, ale za Sandro zaczęło się psuć, a Bartek chyba nie chce być gorszy.

Dobrze, że ja miałem szczęście oglądać i ekscytować się zupełnie inną piękną Barcą.

@MT7: oj nie tylko ty kolego się ekscytowałeś tą Barcą ;/

@MT7: Wydajesz się być osobą nieotwartą.
Tradycja, historia nie umiera po zmianie, a staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.
Strach pomyśleć, jakby wyglądała współczesna sztuka, gdyby wszyscy trzymali się tradycji i używali starych sprawdzonych narzędzi, jak farby olejne i pędzle z danego typu włosia.
W dzisiejszych czasach ludzie tworzą instalacje, happening'i, ruchome rzeźby, konstrukcje, malują różnistymi narzędziami, jak opona od roweru.
Czy to zabija tradycję? Według mnie nie, ciągle możesz udać się do muzeum lub sięgnąć do książki i dumać przy twoich ukochanych, sentymentalnych tworach.

@antoniabc: W punkt, już myślałem że tylko ja mam takie zdanie na ten temat

@MT7: Zawsze eksperymentowano. Np poziome pasy były już w latach 70tych czy 80tych.

@MT7: "Po co trzymać się tradycji."
Taki mądry? To odpowiedz. Po co? Tylko bez frazesów i jakichś duchów sportu. Realne argumenty.
« Powrót do wszystkich komentarzy