Sergi Roberto przeprosił kibiców Barcelony

Julia Cicha

10 maja 2019, 20:57

Instagram

117 komentarzy

Po kilku dniach milczenia dwóch zawodników Barcelony zamieściło dziś dłuższe wiadomości dla kibiców Barcelony. Do fanów zwrócili się Sergi Roberto i Marc-André ter Stegen.

Dziś rano wiadomości w mediach społecznościowych zamieścili też Arturo Vidal ("nigdy się nie poddawaj") oraz Jordi Alba, który odniósł się do krytyki słowami: "Błędy są częścią życia. Sprawiają, że czujesz się bardzo źle. Najważniejsze jest to, jak sobie z tym radzisz. Trzeba wierzyć w pracę, kolegów i zespół. Zawsze pracujemy, by być coraz lepsi."

Sergi Roberto napisał: "To bardzo trudne dla nas dni, chcę przeprosić naszych kibiców za odpadnięcie z Ligi Mistrzów w ten sposób. Jak nikt chcieliśmy awansować do finału. To moment, by zjednoczyć się bardziej niż kiedykowiek, jestem przekonany, że moi koledzy i ja podniesiemy się z waszą pomocą. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas w tak trudnych chwilach. Damy z siebie wszystko, by zdobyć tytuł, który nam pozostał. Forca Barca, teraz i zawsze!

Marc-André ter Stegen opublikował następującą wiadomość: "Przepraszam za tak późną wiadomość... Musiałem oczyścić myśli po ostatnim spotkaniu, by przeanalizować, co się stało, wciąż jestem w trakcie tego procesu. Po meczu otrzymałem wiele wiadomości i chciałbym podziękować wam za wsparcie, empatię i szacunek. Jesteście niesamowici! Wasze wsparcie sprawia, że mamy podniesione głowy, a tego właśnie potrzebujemy. Sezon jeszcze się nie skończył, przed nami kolejne trofeum, o które chcemy walczyć. Tylko RAZEM możemy to osiągnąć! W niedzielę ostatni mecz sezonu na Camp Nou i nie mogę się doczekać, żeby was tam zobaczyć. Visca Barca!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Marc jak ja Cie kurde szanuje
« Powrót do wszystkich komentarzy