Sergi Roberto przeprosił kibiców Barcelony

Julia Cicha

10 maja 2019, 20:57

Instagram

117 komentarzy

Po kilku dniach milczenia dwóch zawodników Barcelony zamieściło dziś dłuższe wiadomości dla kibiców Barcelony. Do fanów zwrócili się Sergi Roberto i Marc-André ter Stegen.

Dziś rano wiadomości w mediach społecznościowych zamieścili też Arturo Vidal ("nigdy się nie poddawaj") oraz Jordi Alba, który odniósł się do krytyki słowami: "Błędy są częścią życia. Sprawiają, że czujesz się bardzo źle. Najważniejsze jest to, jak sobie z tym radzisz. Trzeba wierzyć w pracę, kolegów i zespół. Zawsze pracujemy, by być coraz lepsi."

Sergi Roberto napisał: "To bardzo trudne dla nas dni, chcę przeprosić naszych kibiców za odpadnięcie z Ligi Mistrzów w ten sposób. Jak nikt chcieliśmy awansować do finału. To moment, by zjednoczyć się bardziej niż kiedykowiek, jestem przekonany, że moi koledzy i ja podniesiemy się z waszą pomocą. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas w tak trudnych chwilach. Damy z siebie wszystko, by zdobyć tytuł, który nam pozostał. Forca Barca, teraz i zawsze!

Marc-André ter Stegen opublikował następującą wiadomość: "Przepraszam za tak późną wiadomość... Musiałem oczyścić myśli po ostatnim spotkaniu, by przeanalizować, co się stało, wciąż jestem w trakcie tego procesu. Po meczu otrzymałem wiele wiadomości i chciałbym podziękować wam za wsparcie, empatię i szacunek. Jesteście niesamowici! Wasze wsparcie sprawia, że mamy podniesione głowy, a tego właśnie potrzebujemy. Sezon jeszcze się nie skończył, przed nami kolejne trofeum, o które chcemy walczyć. Tylko RAZEM możemy to osiągnąć! W niedzielę ostatni mecz sezonu na Camp Nou i nie mogę się doczekać, żeby was tam zobaczyć. Visca Barca!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Marc zachowuję się jak prawdziwy kapitan.. praktycznie jako jedyny podszedł do kibiców po meczu, teraz wpis w necie.

@Omoziu: Dlatego chciałbym bardzo go jako naszego kapitana
« Powrót do wszystkich komentarzy