Sergio Busquets: Przepraszam kibiców, ponieważ znów stało się to co w Rzymie

Grzegorz Zioło

7 maja 2019, 23:37

Marca

70 komentarzy

Sergio Busquets jako pierwszy z piłkarzy FC Barcelony skomentował porażkę 0:4 z Liverpoolem, która oznacza koniec marzeń Blaugrany o zwycięstwie w Lidze Mistrzów. Pomocnik niemal ze łzami w oczach przeprosił kibiców za powtórkę koszmaru sprzed roku.

Analiza meczu: Rywale byli od nas lepsi, od początku ruszyli po zwycięstwo w tym meczu. Było nam trudno wytrzymać ich pressing, przede wszystkim na początku obu połów. Kiedy Liverpool strzela gola, atakuje bardzo wysoko i przez to jest bardzo trudno. Mieliśmy okazje do strzelenia bramki, której potrzebowaliśmy, ale również się nie udało.

Przeprosiny: Przepraszam kibiców, ponieważ znów stało się to co w Rzymie. To wielki cios, kiedy odpada się po osiągnięciu tak dobrego wyniku w pierwszym meczu.

Na czym polegał problem?: To była trochę kwestia ruszenia po zwycięstwo. Kiedy drużyna przeciwna naciska tak wysoko i nie zbiera się drugich piłek ani nie wykorzystuje się sytuacji, rywale podchodzą coraz wyżej i jest coraz trudniej. Gdybyśmy strzelili gola, wszystko by się zmieniło. Myślę, że mieliśmy okazje, żeby to zrobić. Trudno jest teraz cokolwiek powiedzieć, nie będę też robił wyrzutów.

Czwarty gol: To był błąd nas wszystkich, zagapiliśmy się. Rywale byli sprytniejsi od nas i jeden zawodnik został bez krycia.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie przepraszaj, a się pakuj... Twoje czasy minęły.... wolny, enigmatyczny, przewidywalny, bez pomysłu na grę, słaby fizycznie... czas sprowadzić porządnego pomocnika do Barcy...

Problem taki że tak jak LFC wysokim pressingiem to całe życie grała Barca. Przyszedł Valverde, zmienił filozofię i poszło się je.....

Brakuje kapitana takiego jakiego jak puyol Xavi jeszcze dawal rade i od jego odejscia skonczyla sie ta walka do konca. A Busi jest tak wolny ze tego sie nie da ogladac. Naprawde technika wizja okey super ale na jego pozycji szybkosc jest potrzebna zeby latac dziury. Mam nadzieje ze de light go wygryzie.

Busquets jest świetny w takich tłumaczeniach. Wiele razy je czytałem. Można mu skoczyć. Dalej będzie grał tak samo. Jest Katalończykiem jak Roberto to ostatni ze składu odejdzie. W ogóle zawodnikom żyje się w Barcy jak pączkom w maśle. Po co się starać, gadkę się wstawi kibicom. Trener jest fajny i lubiany przez zawodników (jak mówi Bartek). Messi musi rozmowy mobilizacyjne prowadzić z zawodnikami, bo trenera ten klub przerasta. Dwóch zawodników za ok. 250 mln nic nie daje drużynie. Żle się dzieje w Państwie Duńskim. I jaki wstyd. W Madrycie pewnie święto?

A kontrakt nowy już podpisałeś? Chłopie Ty miałeś problem piłkę przyjąć!

Busi słaba forma w tym dwumeczu, ale najbardziej zaskoczyła mnie postawa Alby, nie pamiętam, żeby takie błędy popełniał w defensywie, 2 bramki sprezentował the reds. Widać, że bez Iniesty i Xaviego Barca nie potrafi sięgnąć po puchar LM, sam Messi nie da rady, a latka lecą.

Twoj czas dobieg konca w tej ekipie.

Paaanie, idź pan w ch...
I zabierz ze sobą swoje przepraszam

Mamy za słabą pomoc. Przeciwnik się rzucił jak pitbull i te Rakiety i Busi nie dały rady. Cała nadzieja w De Jongu A nie w zasłużonych graczach którzy będą co roku wygrywać Puchar Króla i La Ligę A w LM dostawać lupnia. To jest kompromitacja.

Idż już do MLS rób miejsce kreatywniejszym graczom

Trudno mi to pisać, ale czułem to od kilku lat. Messi jest geniuszem, wirtuozem futbolu, ale prawda jest taka, że lederem to on nigdy nie bedzie. Brak mu po prostu tych przymiotow, charakteru zdolnosci. Niesamowita indywidualnosc, magik w czystej postaci, ale nie lider. I do puki w klubie byli ludzie tacy jak xavi, puyol ludzie z charakterem bioracy odpowiedzialnosc i podnoszacy na duchu kolegow wtedy messi pokazywal caly swoj potencjal. To solista nie bard zagzewajacy do walki. Od kilku lat jest to samo w trudnych dla barcy momentach nie ma go bo nie radzi sobie z presja. Dziwnie to przyznac ale w tym chyba ronaldo jest akurat znacznie lepszy, bo nawet jak mu nie idzie to potrafi wykrzesac z kolegow ukryte poklady sil i zapalu. Mam duze odczucie ze dopoki messi bedzie w barcelonie doputy barca w takich meczach bedzie grala tak samo. I ile by nie wygrali w 1 meczu to w drugim gdzie trzeba pokazac charakter beda odpadac bo messi nie jest liderem. Nie zagrzewa do walki tylko drepcze. Nie wiem czy nie przyszedl czas na nowy projekt juz nie w oparciu o messiego tylko nowych graczy, żądnych slawy, trofeow itp...
Ehh mam jeszcze tyle do napisania jestem ciekaw waszych przemyslen

Niestety to co mówią o Barcelonie że panienki to w dużej mierze prawda

Nie sądziłem że kiedyś będę musiał skierować takie słowa pod adresem kogoś takiego jak Busquets,ale sami do tego doprowadzili. Wsadź sobie w d.pę swoje przepraszam. Tyle.

To jest dramat. Po co przepraszac po co się nastawić skoro co roku to samo? Moim zdaniem barca pod wodzą valverde chowa się strasznie w tych ważnych meczach, czasami uda się coś ugrać jak z Realem czy United ale to nie to czego się od nich oczekuje. Powinni wyjść ostro pokaż im ze nie są chłopcami do ogrania zajebac ze tak powiem bramkę szybko i zgasić ich ambicje. A oni sobie spacerują grają na czas o dokładności podań to nie wspomnę o bledach indywidualnych tym bardziej. Niektórzy piłkarze czują się zbyt pewnie przez brak zmiennikow. Taki semedo wie ze jak zagra gowno to zastapi go roberto automatycznie to samo dembele-filip a taki suarez czy alba to tobą co chcą. Luiz to od paru miesięcy stracił wiele swoich atutów zostalo mu tylko fart one strzały, ciągłe wywrotki i gites symulki. I najważniejsze jak zawsze moim zdaniem- kompleks Messiego który może być jedną z przyczyn dzisiejszej porażki. Gdyby każdy widział partnerów a nie tylko Messiego to może było by inaczej a tak to chuj. Kibice tera powinni spuścic wpierdol. Skoro legia się przez to grać nauczyła to oni tym bardziej.

wóz z węglem przemówił. Jak taki słaby zawodnik może grać w Barcelonie i to tyle sezonów?

Mam gdzieś przeprosiny

Karykatura piłkarza on nawet biegać nie potrafi

Busi ile razy bedziesz przepraszal? Chlopaki nie placza... Przebiegliscie o ile dobrze dojrzalem na streemie o 5 km mniej od Liv.

Zagraliśmy w tym meczu może z 10 minut swojej gry. Nie szło tak cały mecz? Liverpool miał w składzie braki oraz rzemieślników typu Milnera czy Hendersona. Niesieni jednak wiarą, wlaczący przy dopingu swoich kibiców dzisiaj pokazali że na Barcę Valverde to wystarczy. Szkoda. Szkoda zwłaszcza tego że w erze Messiego nie potrafimy zdominować Ligi Mistrzów.

Niestety - jest za co przepraszać, Sergio.

Jest mi wstyd za "kibiców", którzy piszą pod tym artykułem kocopoły. Nie wiem przez ile lat ten piłkarz miałby dawać Wam radość, żebyście nie opluli go po tej porażce. Chcecie drużynę z jajami, a zachowujecie się jak banda rozwydrzonych dzieci.

A wsadź sobie te twoje przepraszam, Rzym miał się nigdy nie powtórzyć, widać te wasze wyciąganie wniosków, idźcie wszyscy po podwyżki pajace

Czuję się tak upokorzony, że na miesiąc wyłączam telefon, już napływają pierwsze wiadomości.

za rok będzie znowu opluta koszulka a Bartek chce za granice mecze chłopie z czym do ludzi wy nie umiecie grać 1 meczu a wy chcecie notorycznie superlige i tam bycie lanym co rok? Bartek ogarnij się nie licz na kase tylko na skład ta pomoc to syf a Cou cały rok gra syf i kibice to widzą ale odzyskujcie go będzie tak samo jak z Balem....geniusz poprostu geniusz....

A wez Busi skończ pier.....
Graliscie tak wolno... a zwlaszcza ty

Nie ma co przepraszac to od jakiegos czasu wiadomo ze wszyscy 30 latkowie u nas to szrot. Graja bo grac musza i nie wnioskuje tego tylko po tym meczu. Zostawic tylko messiego bo mu sie to nalezy a reszta out. Nie ma co sie przyzwyczajac do kopaczy dla ktorych gra w wielkiej Barcelonie to juz wszystko i basta trzeba jeszcze dac cos od siebie a nie obrastac w piorka. Grajek przyjdzie, odejdzie i tak dalej a w tym wszystkim wazna jest swiezosc i chec gry oraz siegania po puchary. Pilkarze odejda a Barca pozostanie VAMOS BARCA ! I do przodu. Bo prawdziwi kibice nie przestana Cie kochac !

Na UJ mi twoje przeprosiny.

W dupie mam Twoje przeprosiny, tak jak i Bartomeu. Znów to zrobiliście. Brak słów. Jeden mecz przekreśla cały trud.

Rok w rok jest przepraszanie i nic się nie zmienia... A druga sprawa to czemu to nie pierwszy tylko drugi kapitan wychodzi nas przeprosić?

Jebac wasze przeprosiny. Grać się nie chciało to nie ma pucharku

Wiecie co mnie przeraża? Busquets miewa świetne mecze, z dwa sezony temu trzymał dobry poziom, na początku tego też grał bardzo fajnie. Wtedy były komentarze, że to profesor, oby się nie wybierał na emeryturę, świetna boiskowan inteligencja. A dziś? CHORA AGRESJA, zero szacunku, jedziecie po nim wyzwiskami, żeby wypie****** a nie przepraszał, sadzacie na ławkę na miesiące, sprzedajecie. To jest naprawdę przerażające jak spora część tutaj podchodzi wgl do takich spraw. Jeden wielki WSTYD. Jeszcze większy niż w dzisiejszym meczu. Oczywiście na szczęście nie wszyscy, ale jednak spora część...

"Przepraszam kibiców, ponieważ znów stało się to co w Rzymie."

Dzięki Sergio, bez tak celnej uwagi nie zauważylibyśmy...

Odejdź do Kataru

Jak dobrze że De Jong jest już pewny bo Busi strasznie obniżył loty,popełnia błędy w wrażliwych strefach na boisku i często gra jakby mu brakowało siły by biegać-krótko mówiąc nie przypomina piłkarza sprzed kilku lat, myślę że młody Holender może sobie wywalczyć 1 skład bez żadnego problemu no chyba że EV będzie się bał posadzić Busiego. Mimo wszystko gratulacje dla Liverpoolu i przede wszystkim dla Klopa po pokazali kawał dobrej piłki i co najważniejsze zostawili serce na boisku a my znowu musimy obejść się smakiem. Warto zauważyć że nie pierwszy raz w tym sezonie po wypracowaniu sobię przewagi dajemy się zdominować przeciwnikowi co trochę razi w oczy jak się pamięta erę Guardioli czy nawet początki Enrique.

Klamka zapadła, finał nie dla nas. Oczy się aż szkliły patrząc na to co się dzieje na boisku. Czas ochłonąć, wziąć się w garść i przypieczętować dublet wyrywając z Valencia. Nam kibicom pozostaje wierzyć i kibicować, że za rok się uda.
Dobranoc.

Mam tylko nadzieję, że po przyjsciu De Jonga nie podniesiesz się z ławki na długie miesiące. Drugi rok z rzędu!!! kompromitujecie się na oczach całego świata. Drugi raz z rzędu!!! Wstyd.

Gdzie jest kapitan ja się pytam? To Messi powinien w takich sytuacjach tłumaczyć się kibicom.

To coś było jeszcze gorsze niż Rzym. Za tą 4tą bramkę każdy powinien dostać nagrodę idioty roku.
Oj Busi
Ja tak opanowanie staram się napisać
Ty chłopie nie nadajesz się już na pierwszy skład (piszę to patrząc na cały sezon a nie na ten mecz)
żenada to połowa naszego składu

To nie powtórka z Rzymu tylko z Monachium, Paryża i Turynu także. Czas na zmiany. Pora się odciąć od piłki na jakiś dłuższy czas.

Mam nadzieje ze po przyjściu De Jonga , zostanie jego zmiennikiem, Amen

Jak zwykle w artykule meczowym wrzuciłem swoje podsumowanie spotkania, ale chciałem wybrać też jakiś pod którym będzie mniej komentarzy, żeby więcej osób zdążyło przeczytać.
W zeszłym roku po kompromitacji w Rzymie ktoś namawiał, żeby następnego dnia iść do pracy czy gdziekolwiek indziej w klubowej koszulce lub inaczej wyrazić swoje przywiązanie do klubu. Teraz jesteśmy w podobnej sytuacji po kolejnym wypuszczeniu awansu z rąk i możemy być wściekli, ale też powinniśmy pokazać, czyimi kibicami jesteśmy.
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

od 5 lat ch*ja gra, jest coraz wolniejszy, w najważniejszych meczach zawodzi, a mimo to gra, bo jest wychowankiem...

Smutne czasy nadejdą kiedy Messi skończy karierę

Przeprosiny wsadź se w dupę chcemy zwolnienia Valverde to bedzie lepsze od tych przeprosin wałkowanych rok w rok

Nie wracajcie do domu, a na pewno nie z Valverde!!!