Celta - Barcelona: najlepsze, najgorsze wg Redakcji FCBarca.com

Redakcja

4 maja 2019, 22:39

21 komentarzy

RC Celta Vigo

CEL

Herb RC Celta Vigo

2:0

Herb RC Celta Vigo

FC Barcelona

FCB

• Maxi Gomez 67'
  • Iago Aspas 88' (k.)

Jaki był najlepszy i najgorszy aspekt dzisiejszego meczu z Celtą zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Kolejna szansa dla młodzieży

Po zapewnieniu sobie tytułu mistrzowskiego i w trakcie batalii o finał Ligi Mistrzów, Ernesto Valverde mógł z czystym sumieniem postawić w tym meczu na graczy rezerwowych oraz z Barcelony B. Część z nich pokazała się z niezłej strony (Todibo, Wagué, Puig), część nie udźwignęła roli bycia jednym z liderów (Aleñá, Malcom). Cieszy jednak podarowanie im minut, które mogą zaprocentować w przyszłości.

Najgorsze: Kontuzje

Mecz o nic rozpoczął się dla Barcelony fatalnie. Już po kilku minutach kontuzji mięśniowej doznał Dembélé - oby nie było to nic poważnego, bo Francuz ma jeszcze sporo pracy do wykonania w tym sezonie. W drugiej połowie do swojego rodaka dołączył Todibo, zaś w międzyczasie z pomocy medycznej korzystał Umtiti - na szczęście bez poważniejszych konsekwencji. Miejmy nadzieję na jak najszybszy powrót do zdrowia naszych zawodników.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mi się trochę przykro robi patrząc na Umtitiego... Gość był u nas prawdziwym murem, jarałem się jak nie wiem nim przed kontuzją a teraz niestety jakbym widział całkiem innego gracza :( wiadomo że dopiero wraca po kontuzji ale jakoś wygląda jakby trochę zapomniał jak się w piłkę gra...

@GlowixZiom: Ale z tobido tworzyli całkiem solidną pare

@GlowixZiom: Nie zagrał najgorzej. Poza tym ja bym Umtitiego tak szybko jeszcze nie skreślał! Jeśli poradzi sobie z tym kolanem (a dobrze mu idzie, miejmy nadzieję) to znów będzie murem i na dodatek szefem po zakończeniu kariery bez Gerarda, bo Lenglet nie ma takiej charyzmy i jest dobrym uzupełnieniem do pary stoperów, ale nie drze się tak po innych zawodnikach jak trzeba :D

@XBlairrX: Myślę, że Lenglet się nie drze po innych zawodnikach, bo najpierw trzeba sobie do tego wyrobić pozycję w drużynie, a on dopiero co przyszedł ;)

@JachuFCB: Tak wiem, rozumiem to, ale bardziej chodzi mi o to, że nie wygląda mi na takiego lidera. Jest dobrym towarzyszem to pewne.
« Powrót do wszystkich komentarzy