Leo Messi: Żegnanie Coutinho gwizdami jest brzydkim gestem, musimy być zjednoczeni

Radek Koc

1 maja 2019, 23:32

Marca

78 komentarzy

Zdobywca dwóch goli w spotkaniu z Liverpoolem udzielił wywiadu tuż po końcowym gwizdku sędziego. Messi wyraził ogromne zadowolenie z wywalczonej zaliczki bramkowej oraz w szczególny sposób wsparł Coutinho. 

Zaliczka przed meczem rewanżowym: Ostatnia okazja Dembélé była idealna do powiększenia naszej przewagi. Cztery gole byłyby lepsze niż trzy, ale końcowy wynik i tak jest bardzo dobry. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie jest przesądzone. Na Anfield gra się ciężko, Liverpool bardzo tam przyciska. Jesteśmy jednak zadowoleni ze świetnego meczu, jaki rozegraliśmy dzisiejszego wieczora. 

Świetny zespół Liverpoolu: Daliśmy się wciągnąć w grę rywali. Duża intensywność i dużo walki siłowej. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do braku posiadania piłki i było nam trochę ciężko. Tak się jednak dzisiaj wszystko ułożyło i trzeba było osiągnąć dobry wynik w każdy możliwy sposób. 

Bramka na wyjeździe: Rywale nie strzelili nam gola i to jest bardzo ważne. W pierwszej połowie byliśmy od nich lepsi, natomiast oni przycisnęli nas w drugiej części spotkania. Nie mieli jednak zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Oczywiście starali się trafić do siatki, gol strzelony na wyjeździe jest bardzo cenny. Nasza zaliczka jest bardzo dobra. 

Piękny gol zdobyty z rzutu wolnego: Piłka wpadła do siatki w znakomity sposób. Starałem się ją tam umieścić i miałem szczęście, że wpadła właśnie w tym miejscu. 

Gwizdy pod adresem Coutinho: Znajdujemy się w decydującym momencie sezonu i musimy być jeszcze bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek wcześniej. Powiedzieliśmy już o tym na początku tego sezonu. To nie jest dobry moment na krytykowanie żadnego zawodnika. Trzeba okazać wsparcie i trzymać się razem w tych meczach finałowych, które pozostały nam do rozegrania. Dokonamy tego wszyscy razem. Takie pożegnanie piłkarza schodzącego z boiska jest brzydkie. Nie wnikam, czy Coutinho zagrał dzisiaj dobry mecz. Musimy być zjednoczeni i trzymać się razem. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gwiazdy na Cou? Śmieszne... Jak Barca nie gra wybitnego futbolu to wszystko idzie na niego.. Liverpool w pierwszej połowie był bardzo groźny i atak Barcy nie mam jak grać. Coutinho dzisiaj świetny w obronie i ładnie klepał. W drugiej połowie zapanowało rozluźnienie w Liverpoolu i Barca miała jak atakować.

@Julencja: Coutinho, Valverde, Suarez, na początku sezonu był Pique. Pierwsze lepsze przykłady, które przychodzą na myśl. Ja w ogóle nie zwracam na to uwagi, ale czasami nie da się siedzieć cicho. Tam gwizdają na Cou (jakaś część) a tu dzieciarnia będzie płakać i zwalniać trenera nawet jak zdobędą tryplet.

@Julencja: Ja to nawet powiem, że po zejściu Cou, dopiero nas Live przycianal, dobry mecz Cou, brawo zaangażowany w obronie, w ataku, zalierdzilal od linni do linii.
« Powrót do wszystkich komentarzy