Ernesto Valverde: Przy takich rywalach trudno jest wygrać tytuł z tak dużą przewagą

Łukasz Lewtak

27 kwietnia 2019, 23:16

Marca/AS

8 komentarzy

Po meczu z Levante i zdobyciu przez Barçę mistrzostwa Hiszpanii Ernesto Valverde wypowiedział się na temat sukcesu zespołu oraz Leo Messiego.

Czy ten mecz kosztował was więcej wysiłku, niż przypuszczałeś?

Byliśmy w napięciu, największą rolę odgrywały tu nerwy, cofnęliśmy się. Rywale mieli kilka okazji. Nie potrafiliśmy kończyć naszych akcji i to nas zatrzymało.

Zdobyliście już jeden z tytułów.

Przy takich rywalach trudno jest wygrać tytuł z tak dużą przewagą. Poza tym zdobyliśmy mistrzostwo po raz drugi z rzędu. Jesteśmy zadowoleni. Wszyscy jesteśmy dumni, że ludzie się z tego cieszą.

Musiałeś zrezygnować dziś z wystawienia Leo Messiego w pierwszym składzie...

Było dla mnie jasne, że Messi musi jednak zagrać. Dla niego również było to oczywiste. Mamy mecz w środę i trzeba być aktywnym. Wiedzieliśmy, że zagra w jednej połowie. Wszedł i strzelił gola. On zdobywa bramki ze wszystkich stron.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ku... Jak sobie pomyśle że mogłem być na tym meczu to mnie nosi;(
Wielkie bury w stronę fcbp że nie ogarnęła wyjazdu na mecze z Levante i Liverpoolem. Kiedyś było to normalonscia teraz jakieś dziwne wyjazdy organizują. słabo

Jak słucham tych wszystkich znawców z forum to zastanawiam się co oni jeszcze tu robią. Liga hiszpańska to jedna z najtrudniejszych lig i trener ma rację.

Grande Ernesto!

No raczej nie. Real jest żałosny w tym sezonie, a Atleti to Atleti, minimalizm ich niszczy. Gratki dla Barcy od wiecznego rywala ;)