Thomas: Myślę, że na koniec Diego Costa przeprosi

Łukasz Lewtak

6 kwietnia 2019, 23:54

AS

14 komentarzy

Pomocnik Atlético Madryt Thomas na gorąco skomentował porażkę swojego zespołu na Camp Nou 0:2.

Czerwona kartka dla Costy: Byłem daleko od tej sytuacji. Kiedy tam podszedłem, mówili, że powiedział inaczej niż zinterpretował to sędzia. Przegraliśmy, ale ostatecznie powinniśmy być zadowoleni. Musimy spróbować zapomnieć o tym meczu i iść do przodu.

Opór: Wiemy, że na Camp Nou nie gra się łatwo, szczególnie w dziesiątkę. Wykonaliśmy ogromną pracę, skutecznie broniliśmy się w osłabieniu do momentu utraty goli. Drużyna stawiła czoła rywalowi. Od momentu wykluczenia Costy wszystko się zmieniło. Trzeba było się bronić. Na koniec Barcelona zdobyła dwa gole.

Diego Costa: Jeszcze go nie widziałem. Myślę, że na koniec przeprosi. Rozumiemy go, bo to może zdarzyć się każdemu.

LaLiga: Nigdy nie wiadomo, wszystko może się zdarzyć. Zostało jeszcze trochę meczów. Musimy wygrywać nasze spotkania.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Cieszyłem się że przeszedł po czerwonej kartce na prawą obronę bo był niebezpieczny w środku. Robił motorycznie Busiego jak chciał. Z piłką przy nodze i workiem cementu pod pachą był szybszy niż Busi w pełnym gazie.

Nie dziwię się, że swego czasu hiszpańscy piłkarze byli przeciwni temu aby Costa zagrał w ich reprezentacji. Ten gość to taki sam boiskowy cham jak Ramos, Pepe czy Witsel z czasów gry w Standardzie Liege.

Thomas zagral swietnie. Gdyby kiedys pojawil sie problem z pomocnikami, w co jednak watpie to bym go bral, nawet zamiast Rodriego. Bardzo dobry fizycznie, ruchliwy, waleczny i z dobra technika.

Do przodu to nie ma po co iść bo tam już jest ściana...
Ten sezon dla obu ekip z Madrytu jest już zamknięty,ewentualnie mogą sobie porywalizować o tytuł wicemistrza tylko nie wiem czy którąkolwiek z ekip to zadowoli.

"może zdarzyć się każdemu" no pewnie każdy zawodnik jak mu się coś nie podoba to wjeżdża sędziemu na matkę . Co ten gość za kocopoly gada

Ale co powiedzial ??? !!!