Ernesto Valverde: Jesteśmy bliżej tytułu, ale jeszcze trochę przed nami

Julia Cicha

6 kwietnia 2019, 23:25

Marca

12 komentarzy

Po wygranej z Atlético Ernesto Valverde skomentował występ Barcelony.

Mistrzowie: To niezwykle ważne trzy punkty, jesteśmy bliżej tytułu, ale jeszcze trochę przed nami. Musimy dokończyć pracę, dzisiejszy mecz był istotny, może wiele znaczyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo graliśmy z drugim zespołem w tabeli, ze świetną drużyną, która walczyła aż do końca, grając w dziesiątkę.

Czerwona kartka: To prawda, że wpłynęła ona na rytm spotkania, doszło do przestoju przez zamieszanie. Nie mogliśmy odzyskać tego rytmu. W drugiej połowie graliśmy lepiej. Atlético jest bardzo groźne, a Oblak rozegrał niesamowity mecz. Nawet przy strzale Luisa miałem wrażenie, że Oblak był bardzo blisko lub nawet doleciał do piłki. Kiedy dobry gracz ma swój dzień, trzeba bardzo się sprężyć.

Liga Mistrzów: To niezwykle ważne starcie, potem zajmiemy się meczem z Huescą. Trzeba spróbować wygrać wszystko. Najpierw jednak czeka nas Liga Mistrzów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No i zobaczcie jak po raz kolejny Waldek wyjaśnił swoich hejterów xD Bo że SImeone wyjaśnił to oczywiste. Można tego trenera nie lubić ale na litość Boską on ma łeb na karku. Po nim widać że dogłębnie analizuje słabości przeciwnika i w odpowiednim momencie reaguje. Mam mega dobre przeczucia co do tego sezonu. Ale jego krytycy i tak by chcieli ciągle tej samej sraki tiki taki. A tu przynajmniej mamy wyniki. I ja właśnie wole wyniki

nawet jak byłem na Camp Nou to mnie czasem nudziła obecna Barcelona, ale obecna Barcelona jest cholernie wyrachowana i skuteczna do bólu! Ten mały kosmita może sobie chodzić 80 min i nawet nie chce mu się biegać, ale w te pozostałe 10 min wygląda jakby wszystko łatwe i proste! Valverde nie raz mi się nie podobał, przez swoją politykę kadrową, przez taktykę, ale kurcze, dzięki niemu mamy tyle radości i tyle frajdy z tytułów! FCB jest w finale CdR po meczach z RM, w Lidze mamy już praktycznie Mistrzostwo, a w LM trzeba walczyć na całego, bo te 5 meczów z finałem będą najtrudniejsze chyba w historii, bo zespoły typu Man UTD w 1/4, możliwy Liverpool w 1/2 i według mnie Man City w finale to jest kosmos! ale trzeba wierzyć i wspierać, żeby się cieszyć na koniec sezonu! VeB!

Coś nie widać hejterów EV

Dobra robota Panie Ernesto!

Dla mnie EV ok zmiany mogły być ciut szybciej

Ernesto świetne zmiany w lidze, teraz czas na Lige Mistrzow!

Żadnych Kloppów tylko Valdek. Nie wiem czy zauważyliście, ale gramy lepiej i stabilniej od kiedy wiadomo, że Ernesto zostanie na kolejny sezon...

Po czerwonej kartce Barca stanęła z myślą coś wpadnie albo nie. Remis też będzie OK...

Każdy wie, że Barca mistrzostwo ma w małym palcu.