Rubi: Radzę kibicom Barçy, żeby cieszyli się Messim, dopóki jest

Łukasz Lewtak

30 marca 2019, 18:52

Marca

11 komentarzy

Na konferencji prasowej po przegranych derbach z Barceloną na Camp Nou trener Espanyolu Rubi podkreślił geniusz Leo Messiego, a także odniósł się do swojego planu na to spotkanie.

Messi: Radzę kibicom Barçy, aby cieszyli się Messim, dopóki jest. To zawodnik, który jest tak różny od innych... Kiedy go nie ma, daje się to zauważyć. Miałem szczęście, że przez rok widziałem, jak trenuje.

Rzut wolny: Wolę, żeby strzelili z rzutu wolnego niż weszli nam aż do kuchni. Wiedzieliśmy, że będziemy musieli popełnić jakiś faul na granicy pola karnego. To jednak nie był tak perfekcyjny rzut wolny jak te z pierwszego meczu.

Plan na mecz: Plan w obronie wyszedł prawie idealnie, ale w ofensywie nie było tak, jak bym chciał. Wiedzieliśmy, że na Camp Nou trudno utrzymywać się przy piłce. Szkoda tego rzutu wolnego.

Pięciu obrońców: Girona zdobyła punkt, grając pięcioma obrońcami. Rayo również spisało się dobrze. Drużyna dobrze czuła się z trójką i Oscarem Melendo z przodu, ale mieliśmy przygotowane inne rozwiązania.

Bronienie się: Nie przyjechaliśmy tu, żeby się bronić. Staraliśmy się, aby rywale nie czuli się wygodnie na boisku, ale to bardzo trudne. Wiele nas kosztuje stwarzanie okazji bramkowych, muszę to przyznać.

Odczucia: Jestem zadowolony, ponieważ drużyna wyszła na ten mecz z myślą, że dziś dokonamy czegoś ważnego. Utrudniliśmy zadanie Barcelonie dzięki naszej obronie. Zawodnicy pokazali, że są na dobrym poziomie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

dzięki za radę. :)

Rubi Ameryki nie odkryles, ja to robię od kiedy wychodzi na murawę i cieszy oko. Ale faktem jest, my kibice długo będziemy płakać po nim
konto usunięte

Trudno sie z nim nie zgodzic ja sie ciesze bo mialem okazje sledzic jego cala kariere robi rzeczy o ktorych inni swiatowi zawodnicy w pilce moga pomazyc i to przez tyle lat geniusz Messi

To prawda cieszmy się Messim. Widać to jak na dłoni że messi myśli przynajmniej sekundę szybciej jak reszta zawodników na świecie. Geniusz piłki. Szkoda że drużyna gra w 10 bo Suarez to pasożyt na boisku i jak by miał trochę amb8cji to sam by prosił o ławkę a nie utrudniał grę drużynie. Przez Suareza stracimy LM.

Co za bzdura " Bronienie się: Nie przyjechaliśmy tu, żeby się bronić."

I trener powie ze nie przyjechali sie bronic noz kur*a caly mecz na 30 metrze