Portal Footy Headlines opublikował zdjęcia rewolucyjnego projektu koszulek Barcelony na nowy sezon

Dariusz Maruszczak

21 marca 2019, 09:12

Footy Headlines/Mundo Deportivo

138 komentarzy

Portal Footy Headlines specjalizujący się w sprzęcie sportowym ujawnił, jak będą wyglądać koszulki FC Barcelony w sezonie 2019/2020.

Według tych informacji ma dojść do poważnej zmiany w wyglądzie koszulek zaprojektowanych przez Nike. Standardowe pasy zostaną zastąpione przez szachownicę, na wzór np. strojów reprezentacji Chorwacji. Rękawy mają być niebieskie, a reszta będzie składała się z małych niebiesko-granatowych kwadracików. Tym samym potwierdziłyby się wcześniejsze doniesienia o radykalnej zmianie wyglądu koszulek Barcelony. Senyera pozostanie na trykocie jako znak katalońskiej tożsamości klubu, ale zostanie przeniesiona na przód kołnierzyka, a pasy zamiast pionowych będą poziome. Podkreślamy,  że informacje Footy Headlines nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone przez władze Blaugrany.

Według Mundo Deportivo FC Barcelona ma zamiar zaprezentować nowy zestaw strojów w maju lub czerwcu. Data jest uzależniona od tego, czy podopieczni Ernesto Valverde zagrają 1 czerwca w finale Ligi Mistrzów. Jeżeli tak się nie stanie, projekt zostanie oficjalnie przedstawiony wcześniej. W przeciwieństwie do pozostałych sezonów tym razem Barça nie zagra w ostatniej kolejce LaLigi w nowych strojach, a kibice Blaugrany będą musieli poczekać do następnego presezonu, aby zobaczyć piłkarzy w nowych koszulkach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bardzo mi się podobają ! Coś świeżego , na pewno kupię :D
« Powrót do wszystkich komentarzy