Ernesto Valverde: Przy wyniku 2:0 rozluźniliśmy się

Julia Cicha

13 marca 2019, 23:35

Marca

14 komentarzy

Ernesto Valverde jest bardzo zadowolony ze zwycięstwa Barcelony z Lyonem. Trener przyznał jednak, że początek drugiej połowy nie był najlepszy w wykonaniu jego zespołu.

Ocena: To mecz Ligi Mistrzów, więc to normalne, że pojawiają się momenty pełne napięcia i presji. Wyniki zazwyczaj są sprawiedliwe.

Dobry początek: W pierwszej połowie zagraliśmy niesamowicie, dominowaliśmy w grze i mogliśmy strzelić więcej bramek. W drugiej odsłonie rywale podeszli wyżej, zaryzykowali i trafili do siatki.

Rozluźnienie: W Lidze Mistrzów nie można się rozluźnić, bo 2:0 nie jest jeszcze decydującym wynikiem. Mieliśmy problemy z podawaniem do napastników. Lyon nie miał wielu okazji, ale był o krok od wyrównania.

Leo Messi: Wszyscy byliśmy bardzo nastawieni na te rozgrywki, Leo również. Rozegrał niesamowity mecz.

Arthur: Kiedy dominujemy w grze, zapewnia nam spokój. W miarę upływu czasu odczuwa zmęczenie.

Niespodzianki: Nie można zwracać uwagi tylko na jedną drużynę, wszystkie zasłużyły na awans. Zobaczymy, na kogo trafimy. Na pewno nie będzie łatwo.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Ciekawy koment nt Arthura. Wprowadza spokoj alr z ubiegiem czasu odczuwa zmeczenie. Czyli popelnia bledy, efektywnosc spada. On jest dosc mlody, powinien miec lepsza wytrzymalosc i odbudowe, chyba ze jeszcze nie doszedl do formy fizycznej po przerwie..

Valverde...
Oprócz rogu po którym straciliśmy gola (dla mnie ewidentny faul na Lenglet) i którego sposób rozegrania wyglądało jakby nas zaskoczył to taktycznie wyglądaliśmy rewelacyjnie.
Przypadek? Telefon do Pepa? A może geniusz Valverde?

Jak się ma tytuł artykułu do słów Valverde?...
Katastrofalny poziom.

Ernest stosując taktykę usypiania rywala nasi przysnęli....

I to jest najbardziej wk...... że ciągle popełniają ten sam błąd!!!!!!Gdyby to była inna drużyna to znowu byśmy odpadli.Panie trenerze Trzeba to chłopakom wbić do głowy!!!!!!!