Sergio Busquets podarował Quique Setienowi swoją koszulkę ze specjalną dedykacją

Łukasz Lewtak

12 listopada 2018, 11:00

Sport/Twitter

17 komentarzy

Szkoleniowiec Realu Betis Quique Setien nigdy nie krył podziwu dla Sergio Busquetsa. Przy każdej możliwej okazji chwalił defensywnego pomocnika FC Barcelony i wykorzystując wczorajszą wizytę swojego zespołu na Camp Nou, poprosił Katalończyka o jego koszulkę.

Przed meczem Barcelony z Betisem w tunelu prowadzącym do szatni na Camp Nou Quique Setien zapytał Sergio Busquetsa, czy ten może podarować mu swoją koszulkę po zakończeniu spotkania. Moment ten uchwyciły kamery telewizji Movistar.

Kataloński pomocnik FC Barcelony nie tylko wręczył trenerowi Betisu swoją koszulkę, ale też napisał na niej specjalną dedykację dla szkoleniowca. "Dla Quique, doceniając i podziwiając twój sposób patrzenia na futbol. Ściskam" - napisał Sergio Busquets.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Klasa rozjechać nas taktycznie i poprosić o koszulkę piłkarza.
Jakby Betis przegrał to podejrzewam że mogłaby spaść krytyka na tego trenera z to.

Busi jest naszym najgorszym zawodnikiem juz od początku sezonu. Ten koleś ewiodentnie jest do zmiany. Szanuję go za to co robił dla tego klubu, ale nie oszukujmy się. Czas Iniesty, Xaviego, Puyola się skończył w tym klubie, a teraz przyszedł czas na niego i Pique. Dlaczego vidal siedzi ciągle na ławce? Ten gość aż się pali żeby grać.

Może macie inne odczucia ale Busi był naszym najsłabszym ogniwem we wczorajszym meczu a gra drugiej lini wolała o pomste do nieba

Wszyscy tu już zatrudniają trenera Betisu jako zabawce. Natomiast Betis w tym sezonie strzelil 12 bramek w tym 4 nam. To bardziej pokazuje nieudolność Barcelony w obronie niż geniusz ofensywny tego trenera (Barcelona natlukla już 34 brameczki). A Busquets mógłby darować sobie takie gesty i postarać się nie dawać obecnemu trenerowi powodów do zmiany w tak wczesnym etapie meczu. Rzekł bym nawet ze pan Quique to 'jeździec bez glowy'. Szkoda że to wystarczyło na Barcelonę. Kiedyś dostali by za taki styl 2 cyfrowe w plecy na Camp Nou.

Brawo! Rzeczywiście Qique byłby lepszy trenerem od Śpiocha z Barcelony!

Może w nowym sezonie będzie naszym trenerem.

Najpierw Pique znalazł nam sponsora, a teraz Busi załatwia nam nowego trenera!

I jeszcze chyba dla niego stojanowa zagrał..