Sergi Roberto po El Clásico: Chciałem, żeby mecz trwał jeszcze trochę dłużej

Łukasz Lewtak

28 października 2018, 20:06

Marca

37 komentarzy

Sergi Roberto był jednym z kluczowych piłkarzy w El Clásico. Katalończyk dwukrotnie asystował przy trafieniach Luisa Suáreza. Po meczu wyraził swoją radość z osiągniętego sukcesu.

- Stanęliśmy na wysokości zadania. Byliśmy lepsi, wynik to odzwierciedla. Kontrolowaliśmy mecz, z wyjątkiem kilku minut w drugiej połowie.

- Przed meczem oglądaliśmy wideo z poprzednich spotkań przeciwko Realowi i moje asysty do Suáreza. On zażartował, że już mu nie asystuję, ale dziś zrobiłem to dwa razy, chociaż w jednym przypadku piłka szła do Alby.

- Każdy culé życzy sobie takiego meczu z takim wynikiem. Chciałem, żeby to spotkanie trwało jeszcze trochę dłużej. Takie zwycięstwo nas wzmacnia. Osiągnęliśmy je bez naszego najlepszego piłkarza. Teraz Leo może odpocząć i dojść do zdrowia. Musimy podążać tą drogą.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Roberto zagrał wczoraj świetny mecz...

No.coz. ciekawe.co.wiekszosc.kibicow.zapamieta za.xxx.lat. 3LM. Rzędu Realu czy notoryczne upokorzenia tej ekipy w GD. Boje się , że jednak to pierwsze. W 2015r Real za Beniteza był na dnie, dostał od Nas 0-4 z Messim wchodzącym przy 0-3 ale później wygrali LM. Szanujmy takie wygrane ale to tylko wygrana jak każda inna w lidze. Liczy się to kto podnosi później trofeum LM a w tym niestety po latach posuchy Real został dominatorem a Barca doznawała.upokorzen na tym.froncie. Jak Nas znowu jakimś cudem pobiją w LM to na nic to.5-1.

Specjalista od realu

" chociaż w jednym przypadku piłka szła do Alby."
U nas w lidze 90% piłkarzy powiedziałoby "tak chciałem" :D

A policzy ktoś ile razy Roberto asystował Suarezowi we wszystkich pojedynkach z Realem? 5?

Nie ty jeden ;P

jak dla mnie symbol Blaugrany i La Masii !
Komentarz usunięty przez użytkownika

Sergi "El Clasico" Roberto

Gdyby grał co tydzień w El Clasico to byłby najlepszym pomocnikiem na świecie

Genialny zawodnik, do tego niesamowicie dobrze gra w waznych meczach. Semedo nie ma podjazdu w praktycznie zadnym aspekcie do Roberto.

Szkoda trochę, że nie weszła ta bramka czwarta Suareza. Szkoda też słupka.
To, że drużyna rozegrała dobry mecz mówi samo za siebie to, że po wyniku 5:1 nad Realem czujemy niedosyt :D

Z każdą minutą spisywał się lepiej, nie dziwie się, że chciał aby mecz trwał dłużej! Świetny Sergi dziś był ;)

Brawo! Zamknąłes jadaczke tym którzy Cię krytykowali