Kibicom na Camp Nou nie spodobały się zmiany Ernesto Valverde

Julia Cicha

24 października 2018, 23:17

Sport

48 komentarzy

Ernesto Valverde przeprowadził w dzisiejszym meczu kontrowersyjne zmiany, które nie spodobały się kibicom. Camp Nou wygwizdało decyzję trenera o zastąpieniu Arthura Arturo Vidalem.

Fanom podobała się gra Brazylijczyka, który dobrze spisywał się na boisku oraz brał udział w grze Barcelony. W związku z tym nie przyjęli oni pozytywnie decyzji trenera. Wcześniejsza zmiana, wprowadzenie Semedo za Rafinhę, również była zaskakująca. Pomocnik zagrał od pierwszej minuty, zastępując Dembélé, ale nie rozegrał pełnych 90 minut. W dzisiejszym meczu nie zobaczyliśmy francuskiego napastnika, którego rola w zespole jest obecnie mniejsza niż na początku sezonu.

Trzecia ze zmian w starciu z Interem miała miejsce pod sam koniec spotkania. Munir wszedł na boisko za Coutinho, w związku z czym Malcom również spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Największym problemem jest nawet nie to że nie zagrał Dembele czy Malcom i na wiosnę może już ich u nas nie być ale to że Valverde jasno daje do zrozumienia że ten sezon planuje rozegrać z udziałem może 14 piłkarzy. Nie wiem czy ma tak narąbane pod beretem czy to jest element jakiejś gierki pomiędzy nim a dyrekcją sportową ale nic dobrego z tego nie wyniknie.

@slayer: O kurde, no chyba coś knuje ten Valverde! Może on jest madridistą w ogóle, co?
« Powrót do wszystkich komentarzy