Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Grzegorz Zioło

18 września 2018, 01:01

16 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Champions Chip". Barça zaczyna dziś na Camp Nou o nietypowej godzinie i będzie walczyć o tytuł, który jest priorytetem. Po rotacjach w lidze once de gala pod przywództwem Messiego chce znów panować w Europie. Dziś również inne wielkie mecze: Inter - Tottenham oraz Liverpool - PSG. Josep Maria Bartomeu: "jeśli nie będzie zgodności, nie zagramy w Miami". Girona 3:2 Celta Vigo. Radość na Montilivi po zwycięstwie, które mogło przyprawić o zawał. Finał na Wanda obsesją Atlético, które dziś gra z Monaco. Klub z Madrytu da z siebie wszystko, żeby zdobyć trofeum po finale na własnym stadionie. Lekkoatletyka: Eliud Kipchoge prostym Supermanem.

"Puchar, który chce Messi". Barcelona rozpoczyna zmagania w Lidze Mistrzów meczem z PSV z zadaniem wyznaczonym przez Messiego, jakim jest zdobycie trofeum. Valverde: "chciałbym zobaczyć u moich zawodników dodatkową motywację w tych rozgrywkach". Iniesta "sprowadza" Juanmę Lillo do Vissel Kobe. Girona 3:2 Celta Vigo. Stuani daje wyszarpane zwycięstwo. Koszykówka: hołd dla Navarro, który odniósł wiele sukcesów z Hiszpanią.

"Wcześnie". Droga Barçy do osiągnięcia celu wyznaczonego w tym sezonie rozpoczyna się o nietypowej godzinie. Juventus, Manchester City, PSG i Atlético również mają obsesję na punkcie wygrania Ligi Mistrzów. Ernesto Valverde: "mam nadzieję, że ludzie przyjdą na stadion. To nasz pierwszy mecz w Lidze Mistrzów". Kolejne trzy punkty: Girona pokonuje Celtę Vigo 3:2 po dwóch golach Stuaniego i jednym Alcali. To drugie z rzędu zwycięstwo katalońskiego zespołu. Espanyol pod wodzą Rubiego zaliczył trzeci najlepszy początek sezonu, odkąd wprowadzono trzy punkty za zwycięstwo. Barça rozpoczyna obronę tytułu w młodzieżowej Lidze Mistrzów. Kipchoge i Mayer ostatnimi wielkimi bohaterami lekkoatletycznego świata.

"Zaczyna się nasza Liga Mistrzów". Finał na Wanda Metropolitano marzeniem hiszpańskich drużyn. Barcelona rozpocznie swój mecz o nowej godzinie (18:55), Falcao pierwszą przeszkodą na ścieżce Atlético. Jutro: Ramos stawia na poker Realu, Valencia staje przed trudnym wyzwaniem. W dzisiejszym wydaniu Marki wywiady na wyłączność z Danim Alvesem: "Real jest groźniejszy bez Cristiano" oraz Kostasem Manolasem: "wiem, że Santiago Bernabéu czeka na mnie". Prawy obrońca mówi o nowym projekcie PSG, a na bohatera meczu Romy z Barçą czeka "hołd" na stadionie Realu. Enric Mas nie stawia sobie granic: "teraz chcę wygrać Tour de France". Koszykówka: Quino Colom zbliża Hiszpanię do mistrzostw świata. La Roja pokonała Łotwę 85:82. 

"Muzyka Ligi Mistrzów". Cztery hiszpańskie drużyny liczą na grę w finale na Wanda Metropolitano. Barcelona - PSV: Valverde idzie po wszystko. Rozpoczyna się wielkie wyzwanie Messiego. Monaco - Atlético: Falcao największym zagrożeniem. Real Madryt - AS Roma: rzymianie są w kryzysie, wygrali tylko jeden z ostatnich czterech meczów. Valencia - Juventus: zagrożenie ze strony Cristiano Ronaldo, który odżył w spotkaniu z Sassuolo. Griezmann: "w zeszłym roku nie byłem sobą w Lidze Mistrzów. Często marzę o wygraniu jej". Girona 3:2 Celta Vigo. Dublet Stuaniego sprowadza Celtę na ziemię. Eusebio di Francesco, trener Romy: "bez Cristiano Real ma więcej jakości z piłką, popełnia mniej błędów, ma więcej liderów. Asensio zdobędzie kiedyś Złotą Piłkę". Koszykówka: Hiszpania wygrywa 85:82 z Łotwą. Dzięki Colomowi La Roja jest o krok od mundialu. Jego rzut w ostatniej chwili uratował reprezentację Hiszpanii.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na jesienną depresję, LM to najlepsze lekarstwo. Dziękujemy!

@Sortello: Szczególnie podziekujmy Panu solarzowi za zakodowanie LM
Komentarz usunięty

@cisman: juz ja bym mu podziekowal...tak jak i pozostalym wlascicielom telewizji bo to co odwalili w tym roku to jest kpina z widza

@cisman: Przeciez mozna się było spodziewać.
Komentarz usunięty przez użytkownika

@Sortello: Marquinios na DP, ciekawe...
« Powrót do wszystkich komentarzy