Sport: Yerry Mina trafi do Evertonu

Julia Cicha

5 sierpnia 2018, 21:08

Sport

121 komentarzy

Sport informuje, że Yerry Mina, podobnie jak Lucas Digne, trafi do Evertonu. Do osiągnięcia pełnego porozumienia brakuje już tylko ostatnich szczegółów.

Anglicy zapłacą za obrońcę 32 miliony euro, a transfer zostanie ogłoszony jutro. Kolumbijczyk był wcześniej łączony z Manchesterem United, ale ostatecznie to The Toffees mają skorzystać z jego usług. Kataloński dziennik dodaje, że negocjacje między klubami były szybkie, a zaproponowana kwota jest dla Barcelony korzystna.

Yerry Mina ma podpisać pięcioletni kontrakt. Z pewnością takie rozwiązanie pomogłoby Katalończykom poradzić sobie ze zbyt dużą liczbą zawodników spoza Unii Europejskiej. Dobry występ stopera na mundialu sprawił, że Barça dużo zarobi na całej operacji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gość poza tym,że jest wysoki, dobrze strzela głową i robi głupie cieszynki nie ma żadnych atutów do zaoferowania Barcelonie. Jak najbardziej jestem za jego sprzedażą, zwłaszcza z takim zyskiem.

@Kurkmen: Siła ,wprowadzenie piłki, jedyne czego nie ma to odpowiednia szybkość, wielka szkoda ze odejdzie

@Kurkmen: widząc twój wpis wśród top najlepiej ocenianych, myślałem na początku że piszesz o Pogbie :D Aż musiałem wejść i sprawdzić. Mina świetnie gra głową ale ma jeszcze wiele braków jak na stopera Barcy. Może jeszcze coś z niego będzie a może nie, dlatego lepiej go sprzedać z opcją wykupu za nieduża kase
Komentarz usunięty przez użytkownika
« Powrót do wszystkich komentarzy