Lucas Digne wraca do Barcelony i żegna się z klubem, kibicami oraz kolegami z drużyny

Grzegorz Zioło

30 lipca 2018, 08:51

Mundo Deportivo

62 komentarze

Przed wylotem drużyny do Dallas FC Barcelona poinformowała, że Lucas Digne wróci dziś do Barcelony za zgodą klubu, żeby zamknąć negocjacje w sprawie transferu do Evertonu. Razem z Digne'em do stolicy Katalonii udadzą się kontuzjowani André Gomes i Denis Suárez.

Digne, podobnie jak Aleix Vidal, nie zagrał ani minuty w spotkaniu z Tottenhamem, choć nie cierpiał na żadne dolegliwości zdrowotne. Powrót Vidala do Sevilli również wydaje się bliski, jednak wciąż trwają rozmowy w sprawie ceny zawodnika. Otoczenie Katalończyka nie jest tak optymistycznie nastawione i twierdzi, że do porozumienia jeszcze daleko.

W Dallas do drużyny dołączył za to Marc-André ter Stegen, który skrócił swoje wakacje po mistrzostwach świata. Niemiec będzie gotowy do występu w spotkaniu z AS Romą.

Lucas Digne pożegnał się z klubem i kibicami poprzez post na Instagramie o następującej treści:

Ostatnie dwa lata były spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa. Chciałbym podziękować wszystkim, dzięki którym mogłem je zrealizować. 

Przede wszystkim dziękuję klubowi, który dał mi wszystko, odkąd tu trafiłem. Dziękuję wszystkim pracownikom, fizjoterapeutom, trenerom przygotowania fizycznego, ochroniarzom, kucharzom... wszystkim, którzy tworzą jedną, klubową rodzinę.

Dziękuję kibicom, którzy zawsze są z drużyną i okazali mi wiele wsparcia przez te dwa lata. Miasto Barcelona zawsze zostanie w moim sercu dzięki temu, co tu przeżyłem, i dzięki wspaniałym ludziom.

Wreszcie, dziękuję moim kolegom z drużyny, którzy są nie tylko najlepszymi zawodnikami na świecie, ale też świetnymi osobami, które zawsze mnie wspierały. To wszystko świadczy, że Barça to więcej niż klub. To wspaniała rodzina. Serdeczne uściski dla wszystkich i powodzenia w nadchodzącym sezonie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A mi szkoda, że odchodzi. Na filmach z treningów widać że to zawodnik który robi atmosferę. Serdeczny dla nowych. Przykład dla rezerwowych. Porządny człowiek.

@blablak: Peszko też robił atmosferę i co z tego wyszło, sami widzieliśmy :)

@Raducioju: Peszko robił chyba tylko Lewemu żeby Lewy miał kolege
« Powrót do wszystkich komentarzy