Quique Setien: Wolę wynik 6:6 niż 0:0

Julia Cicha

20 stycznia 2018, 23:44

11 komentarzy

Quique Setien zapewnił na konferencji prasowej przed meczem z Barceloną, że będzie to ciekawe do oglądania spotkanie. Pochwalił też Messiego i Piqué.

Mecz: Będziemy odważni. Czasem nie będzie innego wyjścia niż bronić się przed naporem Barçy, ale postaramy się, by działo się to jak najrzadziej. Często jest się zależnym od skuteczności Barcelony, bo zazwyczaj tworzy sobie dużo okazji. Na pewno będziemy w stanie dłużej utrzymać się przy piłce i wtedy to rywale będą za nią biegać.

Messi: Zobaczymy, jak mu wyjdzie ten mecz. Przesądza wyniki wielu spotkań, ale jeśli będzie myślał o rewanżu w Pucharze Króla, będziemy mieli szansę. To jasne, że Messi jest inni niż wszyscy i decydujący.

Dużo okazji bramkowych: Uwielbiam piłkę nożną, pasjonuję się grą i wolę wynik 6:6 niż 0:0. Chcę zobaczyć dużo okazji. Możemy przegrać i stracić sześć goli, a po meczu będzie się mnie krytykować. Tak zdecydowaliśmy się grać, rozmawiałem z piłkarzami i przekonałem ich do tego, bo uważamy, że właśnie to musimy robić, by mieć szansę. Jeśli Barça strzeli sześć bramek, pogratulujemy Valverde.

Piqué: Zawsze lubiłem niektóre jego cechy, jest wyjątkowym piłkarzem. Lubię, że mówi to, co myśli. Można się z nim zgadzać lub nie, ale lubię bezpośrednie osoby, które mówią dokładnie to, co czują.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brzmi jak Paco Jemez za czasow Rayo - co z tego ze stracimy 4 gole jak mozemy strzelic 5 :D szanuje takich trenerow! Oby bylo ich wiecej :)
« Powrót do wszystkich komentarzy