Cristiano Ronaldo z nagrodą dla najlepszego piłkarza FIFA

Julia Cicha

23 października 2017, 21:35

133 komentarze

Na dzisiejszej gali FIFA The Best wręczono nagrodę dla najlepszego piłkarza minionego sezonu. Zwyciężył Cristiano Ronaldo, który wyprzedził Leo Messiego i Neymara.

Poznaliśmy również najlepszą jedenastkę, na którą składa się pięciu graczy Realu Madryt, trzech Juventusu Turyn i trzech Barcelony (choć Neymar gra już w innej drużynie). Warto wspomnieć, że najlepszą piłkarką została zawodniczka Barcelony Lieke Martens.

Najlepsza jedenastka FIFA: Buffon - Dani Alves, Marcelo, Sergio Ramos, Bonucci - Modrić, Kroos, Iniesta - Neymar, Messi i Cristiano Ronaldo.

Najlepszy piłkarz: Cristiano Ronaldo

Najlepsza piłkarka: Lieke Martens

Najlepszy trener piłkarzy: Zinedine Zidane

Najlepszy trener piłkarek: Sarina Wiegman (reprezentacja Holandii)

Najlepszy bramkarz: Gianluigi Buffon

Nagroda Puskasa: Olivier Giroud

Nagroda fanów: kibice Celticu

Nagroda Fair Play: Francis Koné (dzięki udzieleniu pierwszej pomocy uratował życie aż czterem piłkarzom podczas swojej kariery)

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wszyscy z kobietami a Neymar z tatą.... hahaha

@barcafan8804: No tak, najlepiej przyjść z odstrzelonymi laskami. Tak jak nie lubię NJ to to, że wszędzie pokazuje się z ojcem jest tylko dowodem, że nie wstydzi się uczuć do swojej rodziny. Także wyśmiewasz wartości rodzinne, gratulację :)

@Vaven: Weź przestań. Ojciec się pcha gdzie popadnie a ty mi będziesz z wartościami rodzinnymi wyjeżdżał....
Dla twojej informacji nie jestem lewakiem i rodzina jest dla mnie najważniejsza Ale ty chyba uwielbiasz Neymara i szukasz dziury w całym.

@GenerałXavi: Ja też nie widzę problemu, tylko śmieszy mnie to bo jak wspomniałeś wygląda to zabawnie;)

@barcafan8804: Dla mnie to akurat nic dziwnego, jak ktoś napisał wyżej nie tylko on nie był z kobietą. Trochę takie czepianie się o nic. Nie ma dziewczyny więc nie mógł z nią przyjść, logiczne. Przyszedł z ojcem bo jest mu najbliższy,.a ważne wydarzenia w życiu dzieli się z najważniejszymi osobami.

@barceloonka92: A ja uważam że ojciec Neymara ma wielkie parcie na szkło. Równie wielkie co na pieniądze.

@barcafan8804: Ma czy nie ma,.temat dotyczył czegoś innego. Poza tym mówiąc poważnie nie był ani przez chwilę na świeczniku. Był tylko osobą towarzyszącą swojemu synowi i nie ma w tym nic dziwnego jeśli syn nie ma żony/partnerki. Gdyby miał zapewne by się z nią pojawił a tak był ojciec i menadżer w jednym.
« Powrót do wszystkich komentarzy