La Liga składa doniesienie na Barçę do Komitetu ds. Rozgrywek

Łukasz Lewtak

5 października 2017, 17:58

ABC/AS

27 komentarzy

La Liga postanowiła złożyć doniesienie na FC Barcelonę do Komitetu ds. Rozgrywek oraz Komitetu Przeciwko Przemocy. Ma to związek z decyzją katalońskiego klubu o rozegraniu meczu z Las Palmas bez udziału publiczności.

La Liga podkreśla, że podejmując decyzję o rozegraniu spotkania przy pustych trybunach tuż przed rozpoczęciem meczu, FC Barcelona nie pozwoliła na wstęp na Camp Nou żadnemu ze zgromadzonych przed stadionem kibiców.

Ponadto La Liga złożyła na FC Barcelonę skargę w związku z tym, że kataloński klub wyraził zgodę na obecność na trybunach fana, który w 71. minucie meczu z Las Palmas wbiegł na murawę. Wcześniej kibic ten rozwinął transparent z napisem "demokracja" w języku katalońskim, co miało być uzgodnione z Barçą.

Warto również dodać, że FC Barcelona domaga się dymisji przewodniczącego Komitetu ds. Rozgrywek Hiszpańskiej Królewskiej Federacji Piłkarskiej Francisco Rubio, który w niedzielę zamieszczał w mediach społecznościowych kontrowersyjne wpisy odnośnie referendum w Katalonii, a ponadto jest zdeklarowanym fanem Realu Madryt.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Takie rzeczy tylko w lidze hiszpańskiej. ...
1.Grać bo walkower i minus 3 pkt ! ( łącznie -6)
2. Zagrali przy pustych trybunach i wygrali ... to doczepić się ze grali i wygrali .

Niech nas nadal tak mobilizują :D

VISCA EL BARÇA. VISCA CATALUNIA !!

@LukaszJ: Ktos mnie pobije? Mam 10988 powiadomień XD

@NorbiTBOB: 14377
« Powrót do wszystkich komentarzy