Rakitić nie chce być częścią żadnej operacji

Ola

18 lipca 2017, 09:16

Mundo Deportivo

43 komentarze

We włoskich mediach pojawiła się ostatnio informacja o kolejnej ofercie Barçy za Verrattiego. Tym razem Katalończycy zamierzali zaproponować 65 milionów euro oraz Ivana Rakiticia. Jak pisze dziś Mundo Deportivo, chorwacki pomocnik nie ma zamiaru zmieniać klubu.

Ivan Rakitić chce zostać na Camp Nou. W połowie marca przedłużył kontrakt z Barceloną do 30 czerwca 2021 roku. Jego wcześniejsza umowa miała wygasnąć w 2019 roku. Po trzech sezonach w katalońskim klubie Chorwat czuje się ważnym elementem zespołu. Poza tym zarząd podniósł jego zarobki oraz klauzulę odstępnego (ze 100 do 125 milionów euro).

Klub jak na razie nie zaproponował mu takiej możliwości, ale Ivan Rakitić nawet nie chce słyszeć o przenosinach do PSG. Nie zamierza być kartą przetargową przy transferze Marco Verrattiego i zdecydowanie woli grać w Barcelonie, wśród najlepszych piłkarzy świata.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

maja tu jak u Pana Boga za piecem( renoma klubu, miasto,klimat,PENSJE) i nikt z tych starszych od tak nie odejdzie a taki Arda + ew Rakitic powinni zostac sprzedani za dobry hajs by wzmocnic druzyne konkurencyjnymi graczami...

@sanmartean: Przedłużył kontrakt a więc zostaje i tyle. Jest ważny w zespole, nie chce być wyrzucony jak zwykły śmieć (Bo jak nazwać próbe sprowadzenia innego pomocnika kosztem Rakitica, ktory przedłuzył kontrakt)
« Powrót do wszystkich komentarzy