Ola

8 czerwca 2017, 09:14

FCBarcelona.es

7 komentarzy

Andrés Iniesta, Jordi Alba i Gerard Piqué pojawili się na boisku w zremisowanym 2:2 towarzyskim meczu Hiszpanii z Kolumbią w Murcji. Powołany na to spotkanie Sergio Busquets nie rozegrał ani minuty.

Gracze Barcelony byli bardzo aktywni w trakcie całego spotkania. Piqué, który ponownie musiał znosić gwizdy kibiców, w pierwszej połowie dwukrotnie uchronił zespół przed stratą bramki. Iniesta natomiast uczestniczył w akcji, po której David Silva zdobył bramkę na 1:0.

W przerwie, przy wyniku 1:1, Jordi Alba został zmieniony przez Monreala, a Iniesta - przez Asensio. Niedługo po tym, jak Kolumbia zdobyła bramkę na 1:2, z boiska zszedł również Piqué. Lopetegui postawił na ofensywną grę, wpuszczając w jego miejsce Deulofeu. Ostatecznie La Roja zdołała doprowadzić do wyrównania dzięki trafieniu Moraty w 87. minucie.

Ładnie Hiszpania gra pod wodzą Lopeteguiego (wyniki)

Relacja z meczu bardzo skromna i słaba. Bez podanych składów i strzelców bramek dla lubiących statystyki nie ma żadnej wartości.

Jeśli Polska w sobotę pokona Rumunię to w rankingu FIFA wyprzedzi La Furię Roja i awansuje na 9. miejsce. Jeszcze 2-3 lata temu coś takiego zakrawałoby o mission impassible. Trener Nawałka wie co robi, nie rozgrywając niepotrzebnych meczy towarzyskich, w których wynik jest mniej znaczący, nie grają najlepsi a pkt w rankingu można potracić.

nigdy nie napiszą składów i bramek pod spodem żeby było jasno...

I jak sie zaprezentowali Sanchez i Deulofeu ??

To się naoglądał pana dyrektor sportowy Robert Fernandez Sancheza i Miny. Pierwszy zagrał 45 min, drugi wcale. Chyba, że podpatrywał kogoś innego..

Deulofeu trzeba koniecznie odkupić i zastąpić Turana. Wiem, niektórzy powiedzą, iż Turek się przydaje, ale idąc takim tokiem myślenia w Realu nadal graliby Robben, Ozil czy Khedira i nic by w Europie nie wygrali. Trzeba szukać, zmieniać zawodników, zwłaszcza jak nam nie idzie.