29 maja prezentacja strojów na sezon 2017/18

Ola

19 maja 2017, 18:09

Sport

63 komentarze

Jak donosi dziś Sport, Barcelona planuje zaprezentować nowe stroje dwa dni po finale Pucharu Króla – 29 maja.

Spotkanie z Alavés w finale krajowego pucharu będzie ostatnim meczem Barcelony w obecnym sezonie oraz ostatnim, w którym drużyna wystąpi w koszulkach z logo Qatar Airways. Od przyszłej kampanii sponsorem głównym klubu będzie japońska firma Rakuten, lider branży e-commerce.

Kontrakt z Rakutenem wejdzie w życie 1 czerwca 2017 roku i będzie obowiązywał przez cztery lata, do 31 maja 2021 roku. W tym czasie FC Barcelona będzie otrzymywać 55 milionów euro za sezon. Ta kwota może wzrosnąć, jeśli drużyna zdobędzie mistrzostwo kraju (+1,5 mln euro) lub wygra Ligę Mistrzów (+5 mln euro).

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dajcie spokój. Koszulki Barcy są super. Czekajcie aż wyjdzie PES 2018 lub FIFA 18 bo tam będą lepiej wyglądały.
konto usunięte

Mi się bardzo podobają. Na zawodnikach na pewno będą wyglądały jeszcze lepiej, zawsze tak jest. Także daję "okejkę" ;)

Naprawdę podobają się wam te koszulki? Jak dla mnie porażka.. czerwony sygnet rakutena zlewa się wręcz.. a Bordowa do jak Roma ;)

Oczywistość, że nawet jak się nie podoba trzeba nabyc;]

jak dla mnie zajebioza! :D

Jak dla mnie domowe bardzo interesujące ;) pozostałe dwa komplety bez emocji...
Największym plusem tych koszulek jest logo sponsora - uff wkońcu bez qatar... ;)

@tomasanet: Bo prawdziwy mężczyzna rozpoznaje 4 kolory:
Bordowy
Granatowy
Fajny
Chujowy

Za każdym razem te koszulki wyglądają lepiej ;)

tak bordowa musze miec i ja kozak:)

Zamiast tych zielonych czy kije wie jaki to kolor mogły by być z nawiązaniem do Katalonii. Jakieś żółte z czerwonymi pasami.

dwie koszulki genialne, ale dlaczego Barcelona tak przyczepia się do tego ohydnego błękitu? na zawodnikach to wygląda strasznie

Bordowa sztos niesamowity

Na pewno lepsze bo nic nie jest różowe !! :)

Nie ma loga Qataru i od razu lepiej się to prezentuje.

@NGRonnie10: Mam dokładnie takie samo zdanie. Chyba za stary jestem na takie dziwolągi. 2005/2006 to były koszulki, ehhh czas szybko mija..

@szopensqtnik: Jeżeli stroje będą wyglądać tak jak na tych zdjęciach to jestem jak najbardziej za :)

http://www.footyheadlines.com/2016/05/barcelona-17-18-kit-design.html

Tu najbardziej aktualne zdjęcie pierwszych strojów
@DonMarcino87: A ja myślałem, że 3 : fajny, chujowy i różowy. Ale w sumie to różowy jest chujowy więc tylko 2... ;D

Swietne są :) Klasa
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

Wszystkie 3 komplety są spoko. Koszulki i barwy Barcy zawsze będą dla mnie najpiękniejsze.

Byle pasy były pionowe w barwy bordowo-granatowe i będzie dobrze
Inny sponsor i od razu lepiej to wygląda. Domowa nie przypadła mi do gustu, co innego ta o odcieniu czerwieni. Jak dla mnie bomba!

Z tej trójki strojów wymienił bym tylko te turkusowe na te fioletowe z tego sezonu.

@Jelonek7: i ja również ;)

Brawo dla redakcji, ktora w artykule o dacie prezentacji strojów na nowy sezon daje zdjęcie tak nieaktualne, ze równie dobrze mogłyby być tam zdjęcia koszulek z poprzednich sezonów.

czekam jeszcze na treningowe

najlepsza niebieska

ale brzydkie

@PolacoBlaugrana: Jak dla mnie te tutaj ladniejsze niz w odnośniku,ale wiadomo to kwestia gustu

@MSN12312345: Wystapia w przyszlym sezonie :p

@PitBull_FCB: Dla mnie lepsze niż z nieregularnymi pasami, co nie znaczy, że zachwycam się tymi strojami, a przede wszystkim dlatego, że w całych strojach za mało jest bordowego. 10x lepiej by się prezentowały z bordowymi spodenkami, ale to wszystko subiektywne oceny.

To co tu pokazali jest po prostu beznadziejne. Na szczęście to brednie, a oto dowód:
https://3.bp.blogspot.com/-ur_bf1a2xtg/WR8jBGjLmyI/AAAAAAABNkQ/thfN39Gf3DELjh2Doyp6916WmF3nAvEFgCLcB/s550/barcelona-17-18-home-kit-2.jpg
Do tego te po prawej, które ktoś tu opisuje jako bordowe... To z bordo nie ma nic wspólnego, przynajmniej przy tej jakości zdjęcia.

Wyglądają naprawdę fajnie na tej miniaturce!
konto usunięte

Tak szczerze to bałem się, że domówka będzie gorsza, ale brak mi w niej trochę żółtego (może gdzieś w okolicach kołnierzyka). Podobna wyjazdówka już kiedyś była, a 3 komplet jest ładny, ale kojarzy mi się z Romą. Ogólnie po pierwszych przeciekach nie byłem optymistą ;)

i tak jak zawsze beda inne ;D nie ma co narzekac beda lepsze!: ) :D
@DonMarcino87: jeśli mam być szczerzy to podobają mi się zarówno te biała jak i te niebieskie z pikselową grafiką. ale to tylko moje zdanie.

Jak dla mnie najładniejsza z nich jest wyjazdowa, ogólnie lubię Barce z takim kolorze. 3 komplet ciekawy ze względu na nowy kolor. Domowe stroje mnie nie przekonują, wyglądają jakby ktoś nie umiał równo pasów namalować. W ogóle to wolę grubsze pasy takie jak w tym sezonie albo 14/15. Wychodzi na to że Barca ma ładne koszulki co dwa sezony.
No ale najważniejsze żeby drużyna grała dobrze, a każda koszulka Barcy i tak jest fajna :)

Genialne:).

Bardzo fajne stroje szkoda ze w PK w nich nie wystąpią
Jak dla prezentują się okazale. Trzeba tylko jeszcze poczekać jak będą wyglądać w rzeczywistości.
konto usunięte

W moje urodziny, fajny prezent xd

Co roku to samo.. nowe koszulki milion opini ta sama Barca a wiec nie ma co narzekać. Z drugiej strony to o gustach sie nie dyskutuje. Pozdrawiam :D

Fajne :D Szczególnie te domowe .

Mi się podobają wszystkie :) Nowy sponsor całkem fajnie się prezentuje.
podstawowa wygląda jak kod kreskowy :D
konto usunięte

Jak mamy trzeci komplet tego koloru lub podobnego to wygrywaliśmy LM... chyba ze się mylę... więc może teraz znowu się to sprawdzi... taki mały przesąd.
konto usunięte

kOSZulki przeciętne

Mi tam się podobają, zwłaszcza z logiem nowego sponsora :)
Na piłkarzach będą wyglądać jeszcze lepiej.
eee tam na koszulki z sezonu 13/14 też narzekałem a kupiłem 3 komplety :) więc przypuszczam ze z tymi będzie taka samo.

Ja jeszcze poczekam z wyrażaniem opinii do czasu,aż zobaczę je na piłkarzach. Koszulki z poziomymi pasami na grafikach wyglądały strasznie,a w praktyce nie były wcale takie złe. Pożyjemy,zobaczymy.

Podobne jak w sezonie 11/12 ale wsumie to tylko koszulki jakie by onie nie były czy ze złota czy z surowców wtórnych to zawsze bedą tylko koszulki najważniejsze jest kto je nosi i jak gra bo koszulki to sprawa drugorzędna mam nadzieję że te koszulki bedą nam się dobrze kojarzyły i Barca dużo w nich wygra :D

Koszulki nie grają..

To jak się prezentują będzie można ocenić, jak założą ją zawodnicy w pierwszym przedsezonowym sparingu. Ale nie podoba mi się już jedno - że po raz trzeci z rzędu na wyjazdowych koszulkach znajduje się ten sam kolor. Nie wiem jak on się nazywa, ale to chyba jakieś połączenie niebieskiego i zielonego, które wygląda bardzo słabo i jeszcze gorzej leży na piłkarzach Barcy. Żółte trykoty powinny wrócić, bo były fantastyczne, zwłaszcza te lampy z sezonu 2014/2015.

bordowa wygląda trochę jak tegoroczne koszulki AS Romy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Naprawdę ładne te koszulki

Jakby tak wyglądały to ok. Bordowa najładniejsza, ale nawet domowa nie wygląda źle.