Eusebio sugeruje, że nie zostanie trenerem Barçy

Łukasz Lewtak

24 marca 2017, 17:26

Mundo Deportivo

13 komentarzy

Trener Realu Sociedad Eusebio Sacristán wypowiedział się dziś w Radio Marca na temat możliwości objęcia posady szkoleniowca FC Barcelony od przyszłego sezonu.

– Cieszę się, że uważa się mnie za kandydata na przyszłego trenera Barçy. W przeszłości nigdy tak nie myślano. Kiedy trenowałem Barçę B, miałem nadzieję, że będę kandydatem. To już minęło, teraz jesteśmy w innym momencie. Chciałem, żeby wtedy brano moją kandydaturę pod uwagę. Jeśli tak nie było, to pewnie dlatego, że nie miałem wystarczających zasług. Nie chodzi o to, że to mnie boli, ale zmusza do refleksji, aby wiedzieć, co powinienem był zrobić, aby rozważano moją kandydaturę.

– Juan Carlos Unzué jest moim dobrym przyjacielem. Byliśmy kolegami jako piłkarze i asystenci Franka Rijkaarda. Jest bardzo dobrze przygotowany, entuzjastycznie nastawiony, zdyscyplinowany i bardzo oddany swojej pracy. Wszyscy, którzy go znają, bardzo go lubią. Ma wiele dobrych cech. Jednak nie będę już wydawał więcej ocen na jego temat.

– Bardzo podoba mi się w Realu Sociedad. To klub, który zapewnia mi takie warunki do trenowania, jakich oczekuję. Przed nami wyzwania i nadzieje związane z przyszłością. Otoczenie jest wyśmienite. Jeśli nadal tak będzie, nie muszę myśleć o innych możliwościach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z tego co kojarzę dużo wcześniej mówił, że nie wybiera się do Barcelony.

Było wiadomo, że jest obrażony i nie wróci, w dodatku rzeźbi swoje u Basków i mu tam dobrze, im też. Troche szkoda bo był moim kandydatem. Co jak co ale ma doświadczenie w prowadzeniu 1 zespołu z La liga, preferuje fajny ofensywny styl gry i ma to urobione DNA.

Szkoda, liczyłem i nadal liczę na niego lub (co już chyba odpada) na Sampaoliego. Preferuje bardzo fajny futbol, idealnie się wpisujący w Barce, zna klub bardzo dobrze a młodzików nie dość ze lubi wprowadzać to jeszcze sam ich trenował wiec się raczej będzie orientował którym dać szanse ^^

Stanowisko Eusebio już od dawna jest jasne, co wydaje się nie przeszkadzać FCB w umieszczaniu go na shortliście. To samo w przypadku Bellerina i kilku innych.

Czy oni tam są poważni?

bardzo dobrze, ja go nie wiedze w FCB

Jeeeest! On odpadł!

Szkoda bo on jest moim faworytem. Szybko ogarnął RSSS. Temat gry "piłką" wróci szybciej niż wielu się wydaje.

Czyli Unzue lub Valverde...

Uff jeden odpadl:) niech Unzue tez odpadnie.

taaaaaak :) jeeeest ;) Dziekujemy za twoje usługi, trzymaj sie RSSS ;)

Raczej to było wiadome. Nieduża strata.
Już od dawien dawna było wiadomo, że nasz były reprezentant nie przejmie schedy po Enrique. Czy martwię się z tego powodu. Absolutnie nie. Wiadomo, że naszą drużynę obejmie ktoś z dwójki Valverde - Unzue ze wskazaniem na tego drugiego zapewne.