Jak wygląda przyszłość Aleixa Vidala po kontuzji?

Julia Cicha

13 lutego 2017, 23:23

Sport

51 komentarzy

Aleix Vidal będzie musiał zrewidować swoje plany na przyszłość z powodu urazu kostki, który wykluczy go z gry do końca sezonu. Zawodnik zaczynał liczyć się w planach Luisa Enrique, a obecnie jego odejście jest już wykluczone.

Do tej pory istniała możliwość sprzedaży Vidala w letnim okienku transferowym w wypadku pozyskania nowego prawego obrońcy. Hiszpan doznał jednak poważnej kontuzji, przez którą dojdzie do pełni sił dopiero przed presezonem i najbardziej sprawiedliwym wyjściem wydaje się pozostawienie go w zespole na kolejny sezon.

Obecny sezon był dla Aleixa Vidala skomplikowany. Na początku Katalończyk zagrał w kilku spotkaniach, ale potem Luis Enrique przestał powoływać go do kadry meczowej. Wobec braku zmiennika dla Sergiego Roberto Vidal wrócił do składu i pokazał się z najlepszej strony. Mimo to jego przyszłość nie była pewna, ponieważ wiele zespołów było zainteresowanych sprowadzeniem go latem.

Uraz kostki uniemożliwi Vidalowi odejście. Kontrakt zawodnika z Barçą jest ważny jeszcze przez trzy sezony, co sprawia, że Katalończyk nie musi bać się o swoją przyszłość i może spokojnie dochodzić do zdrowia. Barcelona na niego liczy i chce, by jak najszybciej wrócił do gry.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mowcie co chcecie ale w tym chłopaku widać miłość do klubu do Barcelony.. niejeden kluczowy zawodnik nie zostawia tyle serducha na boisku co on.. większość piłkarzy nie przyszła by do Barcy gdyby wiedzieli że będą musieli pauzowac przez pół roku.. on przyszedł gdy mogl grac trener go olewał a on gdy mógł zwyczajnie odejść nie poddał sie wytrzymał to jak trener go upokarzał sadzaniem na trybunach podniósł się i gdy dostał szanse po tak długiej przerwie zaczął grać jak z nut zjadł swoimi statystykami Roberto mimo tego że W ogóle nie byl ograny nagle kolejna przeszkoda kontuzja ktora wykluczyła go do konca sezonu.. Jedyne co moge powiedzieć to tyle że nie potrafił bym wybaczyć mojej kochanej Barcelonie gdyby teraz sie wypieła na tego zawodnika i nie dała mu prawdziwej szansy w następnym sezonie.. Znając tego wojownika ta kontuzja go tylko wzmocni i bądźmy szczerzy nawet ta asysta z meczu z Alaves to czysty Dani z najlepszych lat.. i oby w następnym sezonie nie raz jeszcze popisywał sie takimi asystami w barwach blaugrana ! Ànims Vidal Vamos Barca
« Powrót do wszystkich komentarzy