Barcelona zaproszona na mecz z gwiazdami MLS

Ola

31 stycznia 2017, 12:00

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Jak informuje Mundo Deportivo, władze amerykańskiej Major League Soccer zaprosiły Barcelonę na tradycyjny mecz All-Star.

Raz do roku największe gwiazdy amerykańskiej ligi piłkarskiej grają przeciwko znanemu europejskiemu klubowi. Rok temu w meczu MLS All-Star wystąpił Arsenal, a według mediów zza oceanu tym razem rywalem amerykańskich gwiazd ma być FC Barcelona. Jeśli tak się stanie, Barça będzie pierwszą hiszpańską drużyną, która zagra w tym spotkaniu.

Dziś po południu ma się odbyć konferencja prasowa, na której władze MLS poinformują, że All-Star Game odbędzie się na stadionie Chicago Fire. Być może przy tej okazji zostanie ogłoszona nazwa potencjalnego rywala. Na tę chwilę, pomimo otrzymania oficjalnej oferty od MLS, Barça nie podjęła ostatecznej decyzji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Może i fajny meczyk (bo nie mecz) ale znowu strata czasu.Zamiast trenować trzeba się bujać za ocean, zagrać jakiś cyrkowy meczyk w którym piłkarze złapią dodatkowe zmęczenie, nie daj Boże kontuzję a potem trzeba wracać i dalej tłuc ligę i puchary.Takie mecze to powinny być dla oldboyów, którzy swoimi nazwiskami przyciągną ludzi na trybuny.

Czemu nie,wolę takie mecze niż z Kebabami :)

Czemu nie. Jako część presezonu to całkiem niegłupi pomysł, zwłaszcza że w MLS gwiazdami są często byli świetni piłkarze z lig europejskich (Villa!) i jest to wyższy poziom niż kopacze z Emiratów.
konto usunięte

Dlaczego nie Real ? :)

Jak kasa się będzie zgadzać to pojadą pewnie, w końcu Messiemu płacić trzeba :)

Kolejny niepotrzebny mecz.. Szkoda zdrowia w tak ważnej fazie sezonu!

Szkoda, że w Europie podczas przerwy wakacyjnej nie rozgrywa się mini turniejów, w których występowałyby drużyny złożone z gwiazd z każdej ligi.

Wiem, że byłoby to mało możliwe ze względu na napięte terminarze, ale chciałbym takie zawody obejrzeć

Kurcze fajnie, chciałbym zobaczyc taki meczyk :)

Myśle, ze jako forma promocji dla sportu i dla FC Barcelony za oceanem-bardzo spoko. Jednak chciałbym, żeby to było gdzies przed rozpoczeciem sezonu