Oficjalnie: Andrés Iniesta nie zagra z Eibarem

Dariusz Maruszczak

20 stycznia 2017, 13:41

Mundo Deportivo

67 komentarzy

Andrés Iniesta we wczorajszym spotkaniu z Realem Sociedad musiał przedwcześnie opuścić boisko z powodu urazu. Na konferencji prasowej po zakończeniu meczu Luis Enrique poinformował, że 32-latek zgłosił dolegliwość mięśnia płaszczkowatego i dlatego został zmieniony w przerwie przez Andre Gomesa.

Iniesta przeszedł dziś badania medyczne, które wykluczyły jego występ w starciu z Eibarem na Ipurua. Kontuzja pomocnika nie jest poważna, ale sztab medyczny nie zamierza ryzykować zdrowiem piłkarza o takich umiejętnościach i znaczeniu jak Don Andrés.

Dziś rano Barcelona wydała komunikat odnośnie stanu zdrowia Iniesty. Kapitan Barcelony ma powrócić do gry albo na rewanżowe spotkanie Pucharu Króla z Realem Sociedad, albo na niedzielny pojedynek z Betisem na Benito Villamarín.

Andrés Iniesta
Andrés Iniesta
  • Typ kontuzji:
  • Data odniesienia kontuzji: 19.01.2017
  • Przewidywany czas powrotu: nieokreślony

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Witam wszystkich,tak sobie pomyślałem wczoraj jak oglądałem mecz że może Pan Andrzej się nabawił kontuzji ,nie chciałem by tak się stało ,trudno myślę ze jedno dwa spotkania i Don będzie z nami ps .mecz był ciężki ale cieszę się że Ney coraz bardziej pokazuje wzrost formy,troszkę mnie martwi Pistolet ,moim skromnym zdaniem tak jak by nie był zgrany z Roberto ,no ale nie jestem trenerem tylko obserwatorem Visca El Barca Vamos:)

@FadeVis: Suarez może i nie strzelił bramki ale z tego co widziałem to pracował ciężko i biegał za piłką.

@FadeVis: Raczej Roberto nie jest z nim zgrany. Messi ubolewał że jak odejdzie Alves nie będzie z kim klepać na prawej stronie i tak właśnie jest.
« Powrót do wszystkich komentarzy